30 вер. 2016

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям. Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.
28 вер. 2016

Семінар з питань проведення І міського турніру юних інформатиків для учнів 9-11-х класів

28 вересня 2016 року о 15-00 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради відбувся семінар з питань проведення І міського турніру юних інформатиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів для вчителів інформатики. Семінар відвідали вчителі району.
27 вер. 2016

Увага! Особливості ЗНО-2017

На сайті Управління освіти у розділі ЗНО-2017, підрозділ "Особливості ЗНО-2017 розміщено додаткову інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.
26 вер. 2016

Засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

22 вересня 2016 року на базі Харківського університетського ліцею відбулось відкрите засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.
21 вер. 2016

Освітній проект «Ніч Науки у Харкові - 2016»

24 вересня 2016 року загальноосвітні навчальні заклади Основ'янського району м. Харкова візьмуть участь в освітньому проекті "Ніч науки - 2016". 17 вищих навчальних закладів м. Харкова відкриють свої двері для всіх бажаючих з 16.00 до 22.00.
20 вер. 2016

урок з безпеки дорожнього руху

19 вересня 2016 року співробітники патрульної поліції м. Харкова провели для учнів ХЗОШ №7, ХЗОШ №10, ХГ №12 та ХЗОШ №120 урок з безпеки дорожнього руху
19 вер. 2016

Слухай серцем, думай серцем, дій серцем

16 вересня 2016 року у 3-А класі ХЗОШ №10 (класний керівник Шейко Галина Ксенофонтівна") відбувся виховний урок на тему "Слухай серцем, думай серцем, дій серцем". Протягом уроку діти знайомилися із законами мудреців, подорожувати Парком Академус, розгадали заповіт Олександра Македонського, склали блок своїх особистих мудрощів. Батьки приймали активну участь у процесі, адже разом вчитися на уроці із своїми дітьми доводиться не так часто.
19 вер. 2016

відбувся Х міський турнір юних економістів

17 вересня 2016 року в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця відбувся Х міський турнір юних економістів
15 вер. 2016

Увага! МОН України визначило терміни проведення ЗНО-2017 Опублікував admin1. Дата публікації 12/09/2016

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 06 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.
13 вер. 2016

Районний етап Всеукраїнського турніру юних економістів

7 вересня на території ХЗОШ№10 відбувся районний етап Всеукраїнського турніру юних економістів. Склад команди, яка буде представляти наш район на міському етапі Всеукраїнського турніру юних економістів: Кіріна Ірина (ХЗОШ3№ 10), Рихлюк Дар'я (ХГ№12), Москаленко Артем (ХГ№12), Андросенко Олександр (ХЗОШ№41), Зезюкина Валерія (ХГ№34). Бажаємо перемоги нашій команді!