15 жовт. 2015

13 жовтня 2015 року о 15.00 на базі Харківської загальноосвітньої школи № 122 відбувся семінар за темою «Виховання громадянської позиції особистості формами та методами козацької педагогіки». Вчитель української мови та літератури ХЗОШ №10 Острецька І.А. поділилась своїм досвідом впровадження козацької педагогіки як складової національно-патріотичного виховання школярів.
13 жовт. 2015

«Що? Де? Коли?»

13 жовтня 2015 року на базі ХГ №34 відбувся відбірковий турнір шкільного Чемпіонату м. Харкова сезона 2015/2016 н.р. у грі «Що? Де? Коли?» серед команд молодшої вікової катеорії, команди ХЗОШ №35 та ХЗОШ №120 посіли перші місця, а серед команд старшої вікової категорії посіли перші місця команди ХГ №12 та ХЗОШ №35.
12 жовт. 2015

Увага! Внесено зміни до наказу МОН про проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016 навчальному році

Враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів, внесено зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році».
9 жовт. 2015

Х міський турнір юних біологів

10 жовтня 2015 року на базі Харківського ліцею №107 (вул. Барабашова, 38-б) відбудеться Х міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації учасників о 9-20.
6 жовт. 2015

Школи отримають підручники до кінця року

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що до кінця 2015 року всі замовлення шкіл на забезпечення підручниками для учнів 4-х і 7-х класів будуть виконані, а перші підручники надійдуть у листопаді. Про це йдеться у заяві Міносвіти щодо забезпечення підручниками учнів 4-х і 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
5 жовт. 2015

День захисника України в навчальних закладах

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист №1/9-455 від 25.09.2015 «Щодо заходів з відзначення Дня захисника України». Відповідно до Указу Президента України “Про відзначення у 2015 році Дня захисника України” від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій День захисника України відзначатиметься на державному рівні.
1 жовт. 2015

Вітання начальника управління освіти Олександра Степановича Нижника з Днем працівників освіти

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! День працівників освіти є справжньою урочистістю національного, суспільного масштабу. Справедливо кажуть, що освіта – надія і опора держави. Доля держави великою мірою залежить від рівня загальної освіченості, громадської свідомості, культури кожної людини та суспільства загалом. Тому у ваших руках майбутнє України. Школа завжди була і залишається святинею, оселею, де панує віра в силу знань, міцніє любов до України, виховується повага до історії, мови, традицій і звичаїв.
30 вер. 2015

Із Всеукраїнським днем бібліотек!

Шановні колеги! Вітаю Вас з Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!
29 вер. 2015

Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік підручників, що друкуватимуться за кошти держави

На офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено перелік підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, що друкуватимуться за кошти Державного бюджету.
28 вер. 2015

"Ніч науки в Харкові - 2015"

26 вересня 2015 року під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса відбувся проект "Ніч науки в Харкові - 2015". З 16-00 до 22-00 учні 10-х - 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Червонозаводського району міста Харкова відвідали харківські університети, вищі школи, дослідницькі інститути та ознайомилися з їх роботою та проектами, взяли участь у наукових експериментах, дискусіях.