21 серп. 2015

Таурні панахиди

21 серпня 2015 року о 10-00 в парку залізничників та в селищі Жихір відбулись траурні панахиди. На панахиді були присутні: голова адміністрації Червонозаводського району Ганна Олександрівна Головчанська, ветерани Великої Вітчизняної війни, вчителі та учні ХЗОШ №, 34, 35, 48, 53, 66 та вихованці ДНЗ №44, 391.
21 серп. 2015

Перший урок з учнями початкових класів можна розпочати з перегляду мультфільмів про країну

Телеканал «ПлюсПлюс» підготував для дітей серію цікавих мультфільмів про Україну «Це – наше і це – твоє», які можуть бути залучені педагогами до проведення Першого уроку для учнів початкової школи. Проект «Це – наше і це – твоє» налічує 12 коротких мультфільмів з оригінальною історією та цікавими фактами про Україну : серед яких – «Трембіта», «Літак «Мрія»», «Сіль», «Гасова Лампа», «Чорнозем», «Заповідник «Асканія-Нова»», «Щедрик», «Мапа», «Рамковий вулик», «Співочі тераси», «Шлях з варягів у греки» та «Гіпсова печера».
20 серп. 2015

Матеріали для проведення Першого уроку у школах

Інститутом проблем виховання НАПН України розроблено й упорядковано методичні матеріали на допомогу вчителям у проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році. Методичні матеріали розроблені відповідно до листа МОН України 1/9-354 від 24.07.2015 «Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році».
18 серп. 2015

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 650 від 19 червня 2015 року розпочинається реєстрація учасників Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій. До участі в змаганні запрошуються учні 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
14 серп. 2015

Міністерство освіти і науки України оприлюднило методичні рекомендації для вивчення навчального матеріалу у 4-х та 7-х класах

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист від 10.08.2015 № 1/9-380 «Щодо методичних рекомендацій для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» щодо використання навчальної літератури у 2015/2016 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах при вивченні предметів інваріантної складової навчального плану в 4-х та 7-х класах.
12 серп. 2015

Безкоштовна українська абетка для дітей

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам безкоштовну українську абетку для навчання дітей навичок дрібної моторики та написання букв української абетки. Це творче завдання для дітей – перший крок до написання букв українського алфавіту та розвитку навичок красивого почерку.
11 серп. 2015

Міністерство освіти збільшило кількість годин на вивчення іноземних мов у 2015/2016 навчальному році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.08.15 № 855 «Про внесення змін до Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів» збільшено години на вивчення іноземних мов за рахунок варіативної складової.
10 серп. 2015

Районий батьківський форум

10 серпня 2015 року в Харківській гімназії №12 відбувся районий батьківський форум.
6 серп. 2015

ЗНО-2016. Затверджено новий Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти

На Урядовому порталі оприлюднено Постанову Кабміну від 8 липня 2015 р. № 533 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Відповідно до внесених змін, затверджено новий Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти.
5 серп. 2015

Google відкрив літній онлайн-табір для школярів

Програма Camp Google стартувала 13 липня, але приєднатись до неї можна в будь-який час. Навчання там відбувається на безоплатній основі, все, що потрібно для «перебування» в таборі, – доступ до інтернету й зацікавленість до нового. Навчання в Camp Google відбувається через веселі, інтерактивні наукові ігри й пригоди.