7 вер. 2015

Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Пропонуємо, завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у жовтні-листопаді 2015 року.
4 вер. 2015

Міністерство освіти і науки України змінило положення про дистанційну освіту

Міністерством освіти і науки затверджено зміни до Положення про дистанційне навчання, яким, зокрема, передбачено можливість дистанційного навчання учнів, які проживають на тимчасово окупованій території України. Згідно з документом, дистанційне навчання відтепер може організовуватися для учнів, які з будь-яких причин не можуть відвідувати навчальні заняття в загальноосвітніх навчальних закладах.
3 вер. 2015

Календар проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у 2015/2016 навчальному році

2 вер. 2015

Увага! Задачі XXІV Всеукраїнського турніру юних фізиків

Завдання фінального етапу XXIV Всеукраїнського турніру юних фізиків, проведення якого планується наприкінці листопада 2015 року.
1 вер. 2015

Святкова лінійка присвячена Дню знань

1 вересня 2015 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району пройшла святкова лінійка присвячена Дню знань.
31 серп. 2015

Вітання зі святом Першого дзвоника - Днем знань!

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
28 серп. 2015

Районна серпнева педагогічна конференція на тему: "Підсумки розвитку освіти району в 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік"

28 серпня 2015 року в Харківській гімназії №34 відбулася районна серпнева педагогічна конференція за темою: "Підсумки розвитку освіти району в 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік" за участі заступника голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Євгена Миколайовича Мошнякова, управління освіти, загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних навчальних закладів та інших запрошених осіб.
27 серп. 2015

Міська педагогічна конференція «Підсумки розвитку освіти м. Харкова у 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік»

27 серпня 2015 о 10.00 у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи, 4) відбулася міська педагогічна конференція «Підсумки розвитку освіти м. Харкова у 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік».
26 серп. 2015

26 серпня 2015 року о 15.00 на базі Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості (пр. Тракторобудівників, 55) з метою організації взаємодії з батьківською громадськістю міста було проведено І Міський форум батьківської громадськості «Про розвиток державно-суспільної моделі в системі освіти міста»
25 серп. 2015

Про підготовку та організований початок 2015/2016 навчального року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах

Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ від 12.08.2015 № 872 «Про підготовку та організований початок 2015/2016 навчального року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах».