27 лип. 2023

МОН оприлюднений перелік програм для 7–9 класів

Міністерством освіти й науки України оприлюднений перелік 20 модельних програм для 7–9 класів НУШ, яким надано гриф МОН (наказ МОН від 24.07.2023 № 883).
26 лип. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня Української Державності - 2023

28 липня Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423/2021. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.
24 лип. 2023

Безплатна психологічна платформа для набуття знань із забезпечення психологічної стійкості

Для освітян, батьків та шкільних психологів ГО “Смарт освіта” за підтримки МФ “Відродження створили безплатну психологічну платформу-каталог Resilience.help, що обʼєднує найкращі світові та вітчизняні практики психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу та актуальні тренінгові програми.
22 лип. 2023

Липневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»

Міністерство освіти і науки інформує, що в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» вийшов липневий випуск дайджесту: «Ініціатива ДоШкіллЯ»!
21 лип. 2023

«Спільно до безпеки. Літні пригоди без шкоди» - серія роликів від ДСНС та ЮНІСЕФ

Щоб уберегти дітей, підлітків і молодь, а також нагадати їм алгоритми дій у разі виникнення небезпечної ситуації, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) запустили кампанію «Спільно до безпеки. Літні пригоди без шкоди».
20 лип. 2023

Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів “Код Нації” до 32-ї річниці Незалежності України

Національними організаторами Фестивалю «Код Нації» оголошено про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» до 32-ї річниці Незалежності України.
18 лип. 2023

Літня дистанційна сесія «STEM-школа – 2023»

Відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти запрошує освітян взяти участь у літній дистанційній сесії «STEM-школа – 2023» (лист ІМЗО від 11.07.23 № 21/08-1163 «Про проведення науково- практичних заходів у рамках літньої сесії «STEM-школа – 2023»).
17 лип. 2023

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу

Міністерство освіти і науки України інформує, що статтею 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» встановлено вимогу щодо проходження педагогічними працівниками в обсязі не менше 10% загальної кількості годин підвищення кваліфікації курсів з вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу (Закон України «Про внесення зміни до статті 51 Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу» від 11.04.2023 № 3051-IX, який набув чинності 05.06.2023).
17 лип. 2023

Освітянам пропонують конструктор навчальних планів та програм в рамках «Електроного інструментарія НУШ»

Конструктор навчальних планів та програм розроблений проєктом «Навчаємось разом» за підтримки МОН, Українського інституту розвитку освіти та Команди підтримки реформ МОН. Онлайн-інструмент стане в нагоді для створення навчального плану закладу освіти за новим Державним стандартом базової середньої освіти та допоможе авторським та педагогічним колективам, а також окремим авторам швидко й натхненно створювати якісні й цікаві модельні навчальні та навчальні програми.
14 лип. 2023

«ВзаємоДія» - новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят

Український інститут розвитку освіти інформує про створення нового Telegram-каналу спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості».