13 вер. 2023

ПРО ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКЛАДАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ/ІНТЕГРОВАНИХ КУРСІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦ

12 вер. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ-2023: МАТЕРІАЛИ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ

З тестовими зошитами та правильними відповідями до завдань незалежного тестування можна ознайомитися за посиланням.

ОЧНА, ДИСТАНЦІЙНА, ЕКСТЕРНАТ, СІМЕЙНА: БАТЬКИ МОЖУТЬ ОБРАТИ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Рішення МОН про вивчення тільки предметів українського компоненту освітніх програм в окремо визначених школах — це можливість, якою можуть скористатися учні й учениці, які виїхали за кордоном та навчаються в іноземній школі за місцем перебування. Водночас батьки або інші законні представники дитини мають право обрати будь-яку форму навчання в інших школах і не зобовʼязані переводити дітей на навчання за цією програмою.
12 вер. 2023

Нова онлайн-платформа з фінансової грамотності «Гаразд» від Національного банку України

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що Національний банк України запустив безплатну онлайн-платформу для підвищення фінансової грамотності “Гаразд”. На сайті користувачі зможуть знайти інформацію від алгоритму дій щодо оформлення депозиту чи кредиту до порад з планування власного бюджету та фінансового виховання дітей.
11 вер. 2023

Громадське обговорення змін до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.
5 вер. 2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

МОН розробило поради щодо організації роботи в новому навчальному році
4 вер. 2023

Учні почали навчання в облаштованих класах метрополітену

4 вересня розпочалися перші заняття для школярів у харківському метрополітені
1 вер. 2023

З Днем знань!

1 вер. 2023

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань

31 серп. 2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Усі рекомендації МОНУ зібрані в окремому розділі з часом інформація доповнюватиметься.