18 серп. 2023

2023-2024 навчальний рік: акценти для заступника директора школи

17 серпня відбувся вебінар «Початок 2023/2024 навчального року: акценти для заступника директора школи», організований Цифровим видавництвом «Експертус».
17 серп. 2023

Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти

17 серп. 2023

Освітян запрошують на безплатний курс інструкторів з протимінної безпеки

Внаслідок сучасних подій, Україна – одна з найзамінованіших країн світу. Навчання ризикам, що повʼязані з вибухонебезпечними продуктами, відтепер важливий і базовий елемент освіти сучасних українців і українок. Фахівці EdCamp Ukraine запрошують освітян, батьків і всіх охочих на безплатний онлайн-курс “Учительству про мінну небезпеку: навчитися та навчити інших поводитися безпечно”.
16 серп. 2023

Всеукраїнська школа онлайн – розширення можливостей методичної підтримки педагогічних працівників

8 серпня 2023 року набув чинності наказ Міністерства світи і науки від 16.06.2023 № 746, яким затверджено Положення про вебплатформу дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”. На ній будуть публікуватися освітні матеріали, які є у вільному доступі або були передані для публікації на ВШО. Грифовані МОН освітні матеріали підлягатимуть лише перевірці на відповідність технічним вимогам.
15 серп. 2023

ПЕРЕЛІКИ НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

ПРО ПЕРЕЛІКИ НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ, РЕКОМЕНДОВАНИХ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
15 серп. 2023

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини»

Батькам дітей дошкільного віку пропонують скористатись порадником «Подбайте про безпеку дітей». Матеріали підготовлені в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти.
14 серп. 2023

МІННА БЕЗПЕКА СТАНЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОПОВНЕННЯМ ДО ШКІЛЬНОГО КУРСУ «ЗДОРОВ’Я, БЕЗПЕКА ТА ДОБРОБУТ»

Для вчителів уже доступний посібник з детальними планами, а також презентації для уроків із мінної безпеки, адаптовані для початкової та середньої школи, які розробив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з партнерами.
14 серп. 2023

Доброчесність за шкільною партою – новий курс для підвищення кваліфікації вчителів від Офісу доброчесності НАЗК

Новий курс підвищення кваліфікації для вчителів — «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці»
11 серп. 2023

Розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування»

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care).
10 серп. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ—2023: СЕРТИФІКАТИ В КАБІНЕТАХ

Цьогоріч 824 вчителі початкової школи успішно пройшли сертифікацію, набравши 114 і більше балів за результатами вивчення практичного досвіду роботи, зокрема максимальні 140 балів отримали 46 учителів. Ці учасники мають змогу сформувати й завантажити Сертифікат учасника сертифікації педагогічних працівників