2 лист. 2023

Про проведення V Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

Інститут модернізації змісту освіти пропонує освітянам долучитися до участі у V Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», яка відбудеться 9 листопада 2023 року об 11:00.
27 жовт. 2023

Відзначення Дня української писемності та мови

Щороку восени ми відзначаємо День української писемності та мови – однієї з наймилозвучніших мов на планеті. Свято започатковане в листопаді 1997 року указом Президента України № 1241/97 "Про День української писемності та мови". Цьогоріч ми вперше відзначаємо його в іншу дату – 27 жовтня.
26 жовт. 2023

Про проведення ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26 жовт. 2023

Про проведення ХХІV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочнеться ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (наказ МОН від 20.10.2023 № 1/16290-23).
25 жовт. 2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА СУБВЕНЦІЮ НУШ: ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА СУБВЕНЦІЮ НУШ: ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ
25 жовт. 2023

Про щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (лист Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України від 10.10.2023 № 04-24/13-2023/222369).
24 жовт. 2023

ОНОВЛЕНІ ФУНКЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»

24 жовт. 2023

Про проєкт «Шкільні уроки волонтерства»

ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з ГО «Рух Олександра Педана "JuniorS"» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту ініціювала новий проєкт, що сприятиме обізнаності про важливість волонтерської діяльності. «Шкільний урок волонтерства»- це ініціатива, що покликана надихнути підлітків займатися волонтерством, це навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів.
23 жовт. 2023

Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».
20 жовт. 2023

ЩЕ БІЛЬШЕ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

Нещодавно МОН спільно зі Смітсонівським науково-освітнім центром сформували і передали матеріали для навчання й розвитку в DLC — цифрові освітні центри.