29 лист. 2023

Засідання творчої групи

28.12.2023 на базі КЗ "ДНЗ №50" відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти Основ'янського району щодо організації роботи Метросадка.
28 лист. 2023

Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості”

Міністерство освіти і науки визначило терміни та напрями, за якими у 2023/2024 навчальному році відбудеться Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» (наказ МОН від 20.11.2023 № 1434).
27 лист. 2023

ПІДГОТОВКА ДО НМТ НА ПЛАТФОРМІ «ILEARN»

ВСТУПНИКИ ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ГОТУВАТИСЯ ДО НМТ НА ПЛАТФОРМІ «ILEARN»
24 лист. 2023

До Дня пам’яті жертв Голодомору

Всеукраїнська соціальна акція до Дня пам’яті жертв Голодомору «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну»
23 лист. 2023

МАРАФОН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

З 1 до 24 грудня 2023 року триватиме IV Відкритий марафон з української мови. Його мета — розвинути в учнівства та студентства мотивацію і прагнення до вивчення української мови, сформувати компетентності комунікативних навичок у різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.
22 лист. 2023

Освітній серіал про безпеку для підлітків

У серіалі розглядаються ключові ризики, які можуть трапитися з підлітками в реальному житті та мережі, а також розповідається, які життєві навички можливо прокачати, щоб протидіяти їм.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи 21 листопада відзначається в Україні на державному рівні з 2014 року на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Євромайдану і Революції гідності у 2013 році.
21 лист. 2023

Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання»

Державна установа «Український інститут книги» повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», з 4 по 10 грудня 2023 року відбудеться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.
20 лист. 2023

Розпочато Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для школярів «Стежками Каменяра»

Дітей та учнівську молодь запрошують узяти участь у VІІ щорічному Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра». Прийом творчих робіт здійснюватиметься з 15 листопада до 15 грудня 2023 року. Конкурс проводить Міжнародний фонд Івана Франка у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.
17 лист. 2023

Вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”»

Український інститут розвитку освіти запрошує педагогів закладів дошкільної освіти, психологів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань дошкільної освіти на безплатний вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”». Програма створена фахівцями в галузі педагогіки, психології, прав людини та нейронаук для дітей віком від 3 до 6 років і спрямована на розвиток їхнього соціально-емоційного інтелекту.