7 груд. 2023

Міський голова Ігор Терехов привітав із Днем Святого Миколая маленьких мешканців Харкова

6 груд. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: ХТО БРАТИМЕ УЧАСТЬ

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їх граничну кількість.
6 груд. 2023

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України.
5 груд. 2023

PISA-2022: РЕЗУЛЬТАТИ ОПРИЛЮДНЕНО

РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ PISA-2022
4 груд. 2023

Освітян запрошують долучитися до Національного уроку волонтерства

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтера. У цей день освітян, українську молодь та підлітків запрошують познайомитися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства. Ініціаторами заходу є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.
4 груд. 2023

Кір. Вакцинуйся!

Інформування населення про небезпеку кору та збільшення охоплення дітей вакцинацією від цієї хвороби. Електронні версії інформаційних матеріалів, наданих Представництвом ЮНІСЕФ в Україні
1 груд. 2023

«Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди»

Інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди». Матеріали про безпеку взимку
29 лист. 2023

Засідання творчої групи

28.12.2023 на базі КЗ "ДНЗ №50" відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти Основ'янського району щодо організації роботи Метросадка.
28 лист. 2023

Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості”

Міністерство освіти і науки визначило терміни та напрями, за якими у 2023/2024 навчальному році відбудеться Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» (наказ МОН від 20.11.2023 № 1434).
27 лист. 2023

ПІДГОТОВКА ДО НМТ НА ПЛАТФОРМІ «ILEARN»

ВСТУПНИКИ ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ГОТУВАТИСЯ ДО НМТ НА ПЛАТФОРМІ «ILEARN»