27 груд. 2017

Новорічні подарунки від міського голови Геннадія Кернеса

З 19 по 29 грудня 2017 року відбувається проведення святкових новорічних заходів для дітей у закладах дошкільної освіти та учнів початкової школи у закладах загальної середньої освіти Основ'янського району, під час яких всі малюки отримають солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса!
26 груд. 2017

Діти пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Основ'янського району відвідали святкову новорічну виставу!

26 грудня 2017 року під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка діти пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Основ’янського району відвідали святкову новорічну виставу. За традицією, кожна дитина отримала подарунковий набір!
22 груд. 2017

Інтернет ресурси ЗНО – 2018

У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018, ознайомлення із інформацією сайту Українського центру оцінювання якості освіти, у закладах загальної середньої освіти Основ’янського району проведені уроки/заняття з інформатики. На уроках учні 11-х класів ознайомились з презентацією «Топ 10 запитань та відповідей щодо ЗНО – 2018» від ХРЦОЯО, виконали практичні завдання, здійснили Інтернет-серфінг сайтами УЦОЯО та Харківського РЦОЯО та ознайомилися з інформацією на сайтах, взяли участь у квесті «Інтернет ресурси ЗНО – 2018».
21 груд. 2017

Семінар-практикум з організації харчування в ЗДО на базі КЗ "ДНЗ №441"

20 груд. 2017

День Святого Миколая у дитячому садку

18 груд. 2017

ІІ міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

17 грудня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проведено ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Учень Коробко Вадим Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 посів ІІІ місце!
12 груд. 2017

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ

24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
11 груд. 2017

6 грудня на базі КЗ "ДНЗ №50" відбулося засідання методичного об’єднання!

6 грудня на базі КЗ №50 "ДНЗ" відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на тему: «Формування мовленнєвої компетенції дітей старшого дошкільного віку»
5 груд. 2017

01 грудня 2017 року ХЗОШ №7 відмітила 110-річчя з дня заснування!

Перший день зими - 1 грудня 2017 року - став хвилюючою подією для навчального закладу. Школа, багата соєю історією та освітянськими звершеннями, поколінням мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкували ювілей - 110-річчя. На святі були присутні Мошняков Є.М., заступник голови адміністрації Основ'янського району, депутат Харківської обласної ради; Аббасов Ф.С., депутат Харківської міської ради; Шашкін В.І., голова ради організації ветеранів України Основ'янського району м.Харкова; представник Народного депутата України Денисенка А.П. та інші почесні гості. Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато гостей завітало на свято. Витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Урочистість пройшла в теплій родинній атмосфері, сповненій любові до рідної школи. З ювілеєм ХЗОШ №7!
4 груд. 2017

Крок за кроком

Вітаємо переможців фізкультурних змагань "Крок за кроком" команду "Перлина" КЗ "ДНЗ №24"