29 лист. 2017

Нарада-семінар директорів шкіл Основ’янського району!

29.11.2017 у приміщенні ХГ №12 відбулася нарада-семінар директорів шкіл Основ’янського району та їх заступників з питань аналізу результатів ЗНО-2017 року та організації роботи щодо підготовки випускників до ЗНО-2018 року за участю директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л. та працівників центру.
28 лист. 2017

Відкриття групи у КЗ "ДНЗ №353"

У КЗ "ДНЗ №353" відбулось урочисте відкриття групи для дошкільнят!
24 лист. 2017

Триває вибірковий тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Триває ІІ районний вибірковий тур фізкультурних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком" на базі КЗ "ДНЗ №122"
23 лист. 2017

Триває вибірковий тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Триває ІІ районний вибірковий тур фізкультурних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком" на базі КЗ "ДНЗ №391"
22 лист. 2017

Триває вибірковий тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Триває ІІ районний вибірковий тур фізкультурних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком" на базі КЗ "ДНЗ №349"
21 лист. 2017

Розпочався вибірковий тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Розпочався ІІ районний вибірковий тур фізкультурних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком" на базі КЗ "ДНЗ №72"
15 лист. 2017

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2017 році!

14 листопада 2017 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2017 році! Працівники шкіл Основ'янського району були нагороджені дипломом ІІІ ступеня у номінації «Інформатика»: Бондаренко Ольга Миколаївна, вчитель Харківської гімназії № 12; дипломом ІІ ступеня: Іванова Олена Євгеніївна, вчитель Харківської спеціалізованої школи № 66, номінація «Англійська мова». Вітаємо!
13 лист. 2017

Відбувся II (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

12 листопада 2017 року у Харківській загальноосвітній школі I-III cтупенів № 53 відбувся II (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів. Усі учасники конкурсу добре виконали запропоновані завдання, продемонструвавши свої знання, уміння, навички із лексики, орфоепії, будови слова та орфографії.
10 лист. 2017

Радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови.
10 лист. 2017

Змагання юних знавців української мови «Філолог-ерудит»

9 листопада 2017 року, у межах відзначення Дня української писемності та мови, учні 5-7-х класів навчальних закладів Основ’янського району взяли участь у конкурсі знавців української мови «Філолог-ерудит»