8 лист. 2017

Відбулося методичне об’єднання для музичних керівників дошкільних навчальних закладів

Учитель року-2018

02 листопада 2017 року у приміщенні ХЗОШ № 10 пройшли два етапи І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». 17 вчителів взяли участь у тестуванні з фахової майстерності та конкурсному випробуванні «Практична робота з навчального предмета». Вчителі демонстрували свої знання з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки, виконували практичні завдання у межах навчальних предметів, які викладають: українська мови та літератури, фізики, німецької мови, фізичної культури.

УЧИТЕЛІ ЗМОЖУТЬ ПРОАНАЛІЗУВАТИ, ЯК ВИКОНУЮТЬ ЗАВДАННЯ ЗНО ЇХНІ УЧНІ

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували дані про виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання випускниками закладів освіти 2017 року. Дані доступні в розділі «Керівникам навчальних закладів».

ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ

У розділі «Предмети ЗНО» сайту УЦОЯО розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
7 лист. 2017

Конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит»

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності та патріотизму, 9 листопада 2017 року, у межах відзначення Дня української писемності та мови, у навчальних закладах м. Харкова буде проведено конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» серед учнів 5-7-х класів.
6 лист. 2017

Відбувся суботник

4 листопада 2017 року відбувся суботник. У заході брали участь працівники Управління освіти адміністрації Основ’янського району.
2 лист. 2017

Посади дерево миру

1 листопада 2017 року, у житті ХЗОШ 53 відбулася значна подія. Учні 1-4 класів школи разом із батьками, учителями, старшими братами та сестрами, одинадцятикласниками висадили 25 дерев. Від школи до вулиці Одеської тепер є Алея зеленого майбутнього! У цій екологічній акції взяли участь голова батьківської ради Основ’янського району Губар Ірина Петрівна та голова батьківської ради ХЗОШ №53 Диманова Юлія Володимирівна.
1 лист. 2017

30 жовтня 2017 року у ККЗ «Україна» відбувся фестиваль-відкриття Чемпіонату шкільних команд КВК Харкова 2017-2018 навчального року. Від нашого району у заході взяла участь команда «CD-RW» ХЗОШ №53
30 жовт. 2017

"Інтеграція змісту навчальних предметів в початковій школі"

26 жовтня 2017 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області пройшло засідання "Школи молодого вчителя" за керівництвом вчителя-методиста Матвеєвої Лариси Володимирівни за темою: "Інтеграція змісту навчальних предметів в початковій школі"
25 жовт. 2017

Рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

На сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» розміщено рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році у розділі "Методична діяльність" за предметами, та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі – «Методична діяльність»).