7 груд. 2016

Практичні завдання для розвитку дітей

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей дошкільного та молодшого шкільного віку різноманітні практичні завдання для всебічного розвитку дітей. Представляємо найбільш популярні та актуальні матеріали проекту.
2 груд. 2016

«Дівчата STEM»

30 листопада 2016 року на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця відбувся мотивуючий захід для учасниць 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Харкова з кар’єри в STEM «Дівчата STEM».
1 груд. 2016

Форум шкільних Євроклубів

30 листопада 2016 року на базі ХЗОШ №99 відбувся Форум шкільних Євроклубів. У програмі форуму було презентовано досвід кращих Євроклубів навчальних закладів міста, виставка колажів та круглий стіл за темою: «Сучасні моделі європейської інтеграції учнівської молоді».
30 лист. 2016

Увага! Пробне ЗНО пройде у квітні

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
29 лист. 2016

Засідання методичного об’єднання вихователів старших груп та вихователів-методистів

29 листопада 2016 року базі ДНЗ №50 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на тему: Національно – патріотичне виховання дітей дошкільного віку» Педагоги мали можливість переглянути інтегроване заняття в старшій групі з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування та художньо-продуктивної діяльності «Українські вечорниці», яке провела вихователь Лихонос О.В. та обговорити актуальне питання, поділитися власним досвідом та напрацюваннями.
25 лист. 2016

Відбувся І (районний) етап науково-дослідницьких робіт МАН України

24 листопада 2016 року у приміщенні Харківської гімназії №12 відбулися контрольні роботи І (районного) етапу науково-дослідницьких робіт МАН України. У контрольній роботі брали участь 93 учні шкіл району.
24 лист. 2016

Вітаємо переможців районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" - команду вихованців ДНЗ №72 "Веселі бджілки"

24 листопада 2016 року на базі ДНЗ №24 відбулися фінальні фізкультурні змагання "Крок за кроком". До участі у фіналі змагань запрошувались переможці ІІ туру: команди ДНЗ №№ 52, 72, 353, 420.
23 лист. 2016

Гра чемпіонату шкільних команд КВК

22 листопада 2016 року у приміщенні ККЗ «Україна» відбулась ¼ гра чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова сезону 2016-2017 рр. Від нашого району змагадась команда «CD-RW» ХЗОШ №53 які увійшли у ½ гри чемпіонату. Вітаємо команду та бажаємо успіхів у наступній грі.
22 лист. 2016

"Крок за кроком"

15 та 17 листопрада 2016 року відбувся ІІ тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" серед дітей старшого дошкільного віку.
21 лист. 2016

Увага! Про роботу навчальних закладів в ДІСО