18 черв. 2015

Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді

16 червня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав Наказ Міністерства освіти і науки № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».
17 черв. 2015

Конкурсний відбір підручників завершено

13 травня 2015 року завершився конкурсний відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
16 черв. 2015

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист від 10.06.2015 № 1/9-285 «Щодо обов’язкової ділової документації» про використання загальноосвітніми навчальними закладами зразків обов’язкової ділової документації у навчально-виховному процесі у 2015/2016 навчальному році.
9 черв. 2015

Увага! Завдання ХVІІI Всеукраїнського турніру юних математиків (2015/2016 навчальний рік)

8 черв. 2015

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ про районну батьківську раду

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ про районну батьківську раду розміщено для громадського обговорення, свої пропозиції надсилати на електронну адресу [email protected]
5 черв. 2015

Нарада методистів з виховної роботи районних управлінь освіти

05 червня 2015 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулась нарада методистів з виховної роботи районних управлінь освіти та кураторів учнівського самоврядування.
4 черв. 2015

Нарада завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій в освіті

4 червня 2015 року Департаментом освіти Харківської міської ради проведено нараду завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій в освіті управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради.
3 черв. 2015

Увага! Задачі ХІІІ міського турніру юних хіміків (2015/2016 навчальний рік)

Задачі ХІІІ міського турніру юних хіміків (2015/2016 навчальний рік)
2 черв. 2015

Районне свято до Дня захисту дітей

02 червня 2015 року у Дитячому парку відбулося районне свято до Дня захисту дітей, в якому взяли участь вихованці та учні навчальних закладів Червонозаводського району. Після закінчення свята кожна дитина отримала солодкий подарунок від народного депутата України Анатолія Петровича Денисенко.
2 черв. 2015

Вітання з Міжнародним Днем захисту дітей

Дорогі юні друзі! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.