20 трав. 2015

20 травня у великому залі Харківської міської ради відбувся урочистий прийом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які у 2015 році закінчують 11 клас.
19 трав. 2015

19.05.2015 на базі дошкільного навчального закладу відбулося методичне об’єднання вихователів старших груп за темою "Виховання самостійності та працелюбності у старших дошкільників"

18 трав. 2015

Закриття фінального етапу військово-спортивної гри «Патріот»

17 травня 2015 року відбулося підведення підсумків та закриття фінального етапу військово-спортивної гри «Патріот». Хлопці змагалися в прийомах рукопашного бою, у стрільбі та витривалості.
18 трав. 2015

Змагання на першість Харківської області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

15 травня 2015 року о 10.00 на стадіоні «Пожежних» Головного Управління ДСНС відбулись змагання на першість Харківської області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.
18 трав. 2015

16 травня 2015 року о 9.00 на базі Харківської загальноосвітньої школи № 117 відбулись фінальні ігри Дебатного турніру шкільної ліги Харківської міської організації учнівського самоврядування. Команда «Ерудит» у составі Демедчук Елізавети ХЗОШ №35 та Пузанової Олександри ХГ №12 отримали диплом ІІ ступені.
15 трав. 2015

"Учень року-2015"

14 травня 2015 року відбулось нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2015". Переможцями стали: номінація "Інтелектуал року" - Москаленко Олена, учениця 10-го класу ХГ №34; номінація "Спортсмен року" - Харламова Дарина, учениця 10-го класу ХЗОШ №53; номінація "Лідер року" - Пожидаєва Олександра, учениця 11-го класу ХЗОШ №53. Горбунова Вікторія, учениця ХСШ №66, стала переможцем міського конкурсу "Учень року-2015" в номінації "Творча особистість" та отримала Сертифікат від міського голови Генадія Кернеса та цінний подарунок.
13 трав. 2015

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс

12 травня 2015 року j 15-00 на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2015 році. Вітаємо переможців міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів району.
8 трав. 2015

Привітання з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Дорогі трудівники тилу, шановні ветерани! Дозвольте привітати Вас з 9 травня, святом Великої Перемоги! Чим далі йде в історію переможний 1945-й рік, тим сильніше ми усвідомлюємо велич подвигу нашого народу-переможця, який і через століття буде яскравим символом непохитної мужності і стійкості. У цей священний день ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих, які в жорстоких боях відстояли свободу і незалежність Батьківщини! Їх імена золотими літерами навічно вписані в героїчний літопис грандіозної битви з ворогом. Щирої вдячності і подяки гідні трудівники тилу. На заводах і фабриках, на колгоспних полях вони робили все, щоб наблизити мить довгоочікуваної перемоги. І в післявоєнні роки на Ваші плечі лягла важка ноша - піднімати країну з руїн, відновлювати зруйноване ворогом господарство. Завдяки самовідданій праці старшого покоління наша Батьківщина стала однією з провідних держав світу.
7 трав. 2015

Громадські панахиди

07 травня 2015 року в парку залізничників та в селищі Жихір відбулись громадські панахиди, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У церемонії проведення панахиди взяли участь Голова адміністрації Червонозаводського району Головчанська Г.О., голова спілки ветеранів Червонозаводського району Стогній М.І., ветерани Другої світової війни, та учні шкіл району.
6 трав. 2015

Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс у 2015 роц

Відповідно до наказу Департаменту освіти від 05.05.2015 №90 "Про підсумки конкурсу на кращий дистанційний курс у 2015 році" переможцями міського етапу конкурсу стали: у номінації "Українська література" диплом ІІ ступеня - Ковалевська Лариса Володимирівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради; у номінації "Музика" диплом І ступеня - Міщенко Наталя Володимирівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради; у номінації "Інформатика" диплом ІІ ступеня - Шакуров Євген Олексійович, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради. Вітаємо переможців!