2 черв. 2015

Розпочали роботу літні оздоровчі шкільні табори району

02 червня 2015 року розпочали роботу літні оздоровчі шкільні табори Червонозаводського району.
1 черв. 2015

Випускні вечори - 2015

30 травня 2015 року в загальноосвітніх навчальних закладах Червонозаводського району відбулися випускні вечори. У заходах взяли участь депутати Харківської міської ради, голови адміністрацій районів, випускники минулих років.
29 трав. 2015

Привітання з святом Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
29 трав. 2015

Останній дзвоник для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів району

29 травня 2015 року пролунав Останній дзвоник для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів Червонозаводського району. Урочисті лінійки в школах відвідали: народний депутат України Денисенко Анатолій Петрович, голова адміністрації Червонозаводського району Головчанська Ганна Олександрівна, заступники та радники Харківського міського голови, депутати Харківської міської ради, представники адміністрації району. Під час урочистостей у всіх загальноосвітніх навчальних закладах було зачитане вітальне звернення до вчителів, батьків та школярів від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса з побажаннями здоров’я, благополуччя та успіхів.
28 трав. 2015

Закінчення 2014/2015 навчального року

29 травня 2015 року в усіх навчальних закладах Червонозаводського району відбудеться свято Останнього дзвоника.Урочисті заходи з нагоди закінчення навчального року відвідають представники органів державної та місцевої влади.
27 трав. 2015

МОН оприлюднило методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

Міністерством освіти і науки оприлюднено методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання, які мають застосовуватися загальноосвітніми навчальними закладами у процесі патріотичного виховання школярів.
26 трав. 2015

Увага! Питання XI Всеукраїнського турніру юних географів

Питання XI Всеукраїнського турніру юних географів (2015/2016 навчальний рік)
25 трав. 2015

Урочисте нагородження переможців міських конкурсів

21 травня 2015 року о 15.00 у приміщенні Харківської спеціалізованої школи № 162 (вул. Пермська, 13) відбулося урочисте нагородження переможців міських конкурсів: учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід»; учнівських проектів «Харків – місто перспектив».
22 трав. 2015

Фінал районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування»

21 трав. 2015

Семінар за темою: "Можливості Всеукраїнського шкільного порталу "Класна оцінка""

21 травня 2015 року на базі Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №10 Харківської міської ради відбувся навчально-методичний семінар за темою: "Можливості Всеукраїнського шкільного порталу "Класна оцінка"" для відповідальних за сайт у навчальних закладах району. На семінарі був присутній Зайцев Віталій Єгорович, керівник проекту "Класна оцінка". Семінар відвідали 26 учасників, відповідальних за ведення сайтів.