6 трав. 2021

Панихиди в Основ'янському районі до Дня пам'яті та примирення!

06.05.2021 вiдбулося покладання квiтiв та вшанування пам'ятi загиблих в мiсцях поховання героїв Другої Свiтової вiйни у парку залізничників станції Основа і на меморіалі в селищі Жихор. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. В урочистостях взяли участь голова Адміністрації Основ'янського району Головчанська Ганна Олександрівна, депутати обласної та міської рад, ветерани Другої світової війни, школярі, жителі, представники підприємств, організацій та установ району. Під час проведення громадських панихид дотримано вимоги карантинного режиму.
6 трав. 2021

Діти КЗ «ДНЗ № 44» вшанували всіх героїв, полеглих за мир і щастя!

5 трав. 2021

Заклади освіти Основ'янського району долучилися до акції «Іграшка для усмішки»

Заклади освіти Основ'янського району долучилися до акції «Іграшка для усмішки» − спільного проєкту харківських школярів із представниками Патрульної поліції в Харківській області та ХНУМГ імені О. М. Бекетова. Акцію було оголошено у ході чергового заняття «Школи юного омбудсмена», під час якого шкільні поліцейські розповіли про особливості роботи з дітьми, які потерпають від домашнього насильства, загубилися або жебракують, та про те, що для заспокоєння малечі представники поліції дарують дітям іграшкового «друга», який допомагає здолати відчуття страху, самотності чи відчаю. Окрім передачі власних іграшок учні нашого району стали учасниками на кращий логотип-емблему даної акції. А також стало відомо переможців конкурсу «Я – омбудсмен!», де обрано 2 проєкти Основ'янського району, як одні з найкращих, та презентовано їх на останньому в цьому навчальному році у відкритому онлайн-засіданні Ради шкільних омбудсменів. Переможцями в номінації «Кращий правовий проєкт» стала ХГ № 12 (проєкт «Кольорові норми»). У номінації «Кейс омбудсмена» кращими стали учні ХЗОШ № 120. Вітаємо переможців!
5 трав. 2021

МОН оприлюднило перелік підручників для 4-х класів НУШ та 8-х класів закладів освіти, що друкуватимуть держкоштом

30 квіт. 2021

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт порядку конкурсного відбору підручників та посібників

30 квіт. 2021

Малюки КЗ «ДНЗ № 13» готуються до Великодня!

28 квіт. 2021

Стратегія розвитку школи: річний план роботи

27 квіт. 2021

Сьогодні напередодні Свята Перемоги відбулася акція з озеленення нашого Основ'янського парку біля ХЗОШ №35!

Сьогодні напередодні Свята Перемоги відбулася акція з озеленення нашого Основ'янського парку біля ХЗОШ №35. Участь взали ветерани Другої світової війни. Як старше покоління, вони передали естафету миру наймолодшим - школярам, учням 8-го класу. А пам'яттю про це у парку залишаться деревця, пов'язуючи покоління нашого міста тісною дружбою і допомогою.
26 квіт. 2021

Казкотерапія в логопедичних групах КЗ «ДНЗ № 441»

23 квіт. 2021

Щодо освітніх програм