31 бер. 2021

Вітаємо ХЗОШ №35 з перемогою (ІІІ місце) в обласній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття "

Харківська загальноосвітня школа l-lll ступенів 35 Харківської міської ради Харківської області посіла ІІІ місце в обласній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття " за темою "Нова українська школа: формування і розвиток комунікативної та мовної компетентностей здобувачів освіти" в номінації "Компетентнісний підхід у системі початкової мовної освіти"
29 бер. 2021

Пропонуємо взяти участь у соціологічному опитуванні "Безпека та довіра"

29 бер. 2021

У КЗ «ДНЗ № 353» триває «Тиждень ЕМОЦІЙ»

27 бер. 2021

Відбувся науково-методичний семінар на тему: "Особливості проведення конкурсу "На кращий дистанційний курс у 2021 році"

26.03.2021 на базі ХГ №12 відбувся науково-методичний семінар на тему:"Особливості проведення конкурсу "На кращий дистанційний курс у 2021 році". Конкурс проходить за номінаціями: інформатика, початкова освіта, основи правознавства. Під час семінару учасникам конкурсу було доведено до відома наказ Департаменту освіти, наказ Управління освіти, ознайомились із загальним положенням про конкурс, з поданням документів, з технологією реєстрації учасників на платформі Moodle, з терміном та порядком проведення конкурсу, з технологією розміщення створених курсів та тестових завдань на платформі Moodle. Дякуємо учасникам за плідну співпрацю та бажаємо натхнення у створенні авторських дистанційних курсів.
26 бер. 2021

Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку»

26 бер. 2021

МОН запрошує фахівців до розроблення модельних програм!

25 бер. 2021

Учнівську молодь запрошують на навчання з атомної енергетики!

25 бер. 2021

ЗНО 2021 відбудеться у заплановані терміни!

24 бер. 2021

До складу національної збірної команди на 2021 рік за пауерліфтингу за різними віковими групами увійшли 9 спортсменів КДЮСШ 9. З них ще вчаться в нашому районі: Брадул Микита - ХЗОШ 120, 8-А клас; Бес

До складу національної збірної команди на 2021 рік за пауерліфтингу за різними віковими групами увійшли 9 спортсменів КДЮСШ №9. З них ще вчаться в нашому районі: Брадул Микита - ХЗОШ 120, 8-А клас; Бесєдін Максим - ХГ 12, 9-Б. Призери чемпіонату України з пауерліфтингу серед вихованців КДЮСШ №9 2019 роки (U-14), багаторазові переможці та призери чемпіонатів Харківської області та міста Харкова.
23 бер. 2021

МОН надало рекомендації до оновленого Базового компонента дошкільної освіти