23 бер. 2021

Діти КЗ "ДНЗ №44" веснянки співали, жайворонків закликали, весну привітали!

22 бер. 2021

Команда "Метро Одесская" ХЗОШ №53 переможці фіналу шкільної Ліги КВН!

Команда КВН "Метро Одесская" ХЗОШ №53 стала переможцем XVI сезону 2020-2021 р.р. Харківської міської шкільної Ліги гумору! Вітаємо команду переможців та висловлюємо щиру вдячність Луценко Руслану Володимировичу, керівнику й наставнику команди "Метро Одесская"! Щиросердно вітаємо та бажаємо натхнення й нових перемог у майбутньому!
22 бер. 2021

Малювання незвичайними матеріалами – можливість для дітей КЗ "ДНЗ №253" думати, шукати, експериментувати!

Малювання незвичайними матеріалами –можливість для дітей КЗ "ДНЗ №253" думати, шукати, експериментувати!
21 бер. 2021

20 березня 2021 року учні ХЗОШ №35 «Інтерни» посіли ІІ місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності»

20 березня 2021 року учні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Основ’янського району «Інтерни» посіли ІІ місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності», який традиційно проводила кафедра «Охорони праці та безпеки життєдіяльності» ХНУМГ ім. О. М. Бекетова за підтримки Департаменту освіти. Команда дівчат «Інтерни» успішно пройшла два комп’ютерних тестування, ефективно виконала практичне завдання. Вітаємо команду «Інтерни» у складі Бацько Дар’ї, Костюк Надії, Применко Анастасії, Русіної Олександри та Топчій Дар’ї та їх наставників Губанову Валентину Михайлівну та Куренко Наталію Вікторівну із перемогою. Бажаємо нових яскравих перемог та мотивуючих звершень.
20 бер. 2021

Про оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи

17 бер. 2021

МОН надало рекомендації для педагогічних працівників та батьків щодо безпеки дітей у цифровому просторі.

16 бер. 2021

Освіта сталого розвитку у КЗ «ДНЗ № 96»

15 бер. 2021

15.03.2021 на базі ШВСМ відбулись міські змагання з бадмінтону!

15.03.2021 на базі ШВСМ (вул. Динамівська 5-а) відбулись міські змагання з бадмінтону. Команда Основ'янського району Харківської міської ради (ХЗОШ 41, вчитель Губанова Людмила Анатоліївна) з десяти команд міста посіла 5 місце. Також участники були нагороджннні цінними призами, такими як : ракетки для бадмінтону та воланчики!
12 бер. 2021

Масляна – стародавнє слов'янське свято, проводи зими

Масляна – стародавнє слов'янське свято, проводи зими. Це чудове свято в дружніх колективах закладів освіти Основ’янського району святкують весело та з радістю. Ігри, конкурси, святкові інсталяції, українське вбрання та традиційне коштування млинців. Протягом всього тижня школи та садочки району наповнені яскравими емоціями та чудовим настроєм прийдешнього свята! Нехай же веселощі Масляної запам'ятаються до наступних святок, а смачні святкові страви стануть завершенням різдвяних і новорічних застіль. З Масницею всіх!
12 бер. 2021

Святкування Масяної в ДНЗ №24

Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим життям, славили Сонце, яке давало настрій і щастя всьому живому. Це смачне і неймовірно веселе свято полюбляють та відзначають і дорослі і діти. Святкували Масляну і вихованці закладу дошкільної освіти №24. Колектив садочка намагається донести до кожного вихованця знання про народні традиції, народну мудрість а також виховує гордість за свій славетний український народ