7 квіт. 2021

26 березня 2021 року на базі ХЗОШ № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021»

26 березня 2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021». За перемогу в 3 етапі змагалися 2 учасника нашого району у номінаціях: «Творча особистість року» та «Спортсмен року».
6 квіт. 2021

Школярів запрошують до участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнка «Я і мої права» до 25-річчя Конституції України

6 квіт. 2021

У ХЗОШ №41 та ХЗОШ №48 розпочались планові ремонтні роботи з реконструкції сучасних спортивних майданчиків та стадіонів за проєктом «Спорт для всіх»!

У Загальноосвітніх школах I-III ступенів № 41 (Вул. Достоєвського,14) та № 48 (Вул. Тернопільска,19) розпочались планові ремонтні роботи з реконструкції сучасних спортивних майданчиків та стадіонів за проєктом «Спорт для всіх», за підтримки Секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича. Повномаштабно ведуться ремонтно – відновлювальні роботи.
5 квіт. 2021

Діти молодшої групи № 7 КЗ «ДНЗ № 391» дуже полюбляють рухливі ігри!

4 квіт. 2021

Затверджено Типову освітню програму для закладів позашкілля

3 квіт. 2021

МОН пропонує для громадського обговорення зміни до порядку надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам

2 квіт. 2021

Роз’яснення МОН щодо оцінювання результатів навчання учнів 3-х та 4-х класів НУШ

2 квіт. 2021

02.04.2021 у ХЗОШ №53 розпочалася Весняна толока!

02.04.2021 у ХЗОШ №53 розпочалася Весняна толока. У прибиранні пришкільної території взяли участь майже всі вчителі закладу! Що може бути краще, ніж спільна праця з гарним настроєм за чудової погоди! Чиста територія та клумби, підготовлені до нових квітів, радують око!

Проєкт «Основ’янський LUGOленд: створено з LEGO!» ХЗОШ №53

В Управлінні освіти Адміністрації Основ’янського району проходить районний етап щорічного міського конкурсу учнівських проєктів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей» ( Коротко про конкурс: «Харків очима небайдужих дітей» – це індивідуальні та групові змагання учнів 3-6-х класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти усіх типів та форм власності щодо розробки та реалізації волонтерських, соціальних, дослідницьких, інформаційних, творчих, прикладних проєктів).
1 квіт. 2021

Для закладів освіти району придбано миючі засоби

З метою забезпечення належних санітарних й протиепідеміологічних умов до закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району придбано й завезено миючі засоби. А саме: пральні порошки, рідке мило, туалетний папір та паперові рушники.