27 серп. 2020

У цікавій ігровій формі вихованці закладів дошкільної освіти вивчають правила дорожнього руху

26 серп. 2020

Особливості ЗНО-2021

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 липня 2019 року № 945 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
26 серп. 2020

Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2020/2021 навчальний рік)

Пропонуємо, завдання заочного етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2020/2021 навчальний рік).
22 серп. 2020

День Незалежності України

День Незалежності України - головне державне свято, яке відзначають щороку 24 серпня. Активну участь у районних заходах на честь цієї дати взяли колективи закладів дошкільної освіти Основ'янського району.
21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

21 серп. 2020

День міста Харкова

Традиційно, до Дня міста Харкова, у закладах дошкільної освіти Основ’янського району проводяться святкові заходи на яких маленькі харків’яни прославляють рідний край. Харків – місто щасливого дитинства!
20 серп. 2020

День Державного Прапора України

Колективи закладів дошкільної освіти Основ’янського району відзначають День Державного Прапора України, який є символом сили і незалежності нашого народу.
20 серп. 2020

Громадські панахиди з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення Харкова

18 серп. 2020

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів