20 черв. 2020

Дорогі медичні працівники!

18 черв. 2020

Волонтерство – покликання чи обов’язок?

Волонтер – людина, яка свідомо, за власним бажанням, без очікування фінансової винагороди працює на користь інших, там де це потрібно у суспільному житті.
18 черв. 2020

Результати фестивалю-конкурсу ЦДЮТ №7

Вітаємо народний ансамбль сучасного танцю "Торнадо" і його керівників Удалову Анжеліку та Рубана Володимира з перемогою у Відкритому дистанційному багатожанровому фистивалі-конкурсі "Квіти Зимцерли 2020", що проводився з 1 травня по 1 чераня 2020 року у місті Харкові.
17 черв. 2020

Інформація про пробне ЗНО-2020

З огляду на заборону Уряду проводити пробне ЗНО в закладах освіти, Український і регіональні центри запропонували учасникам пробного ЗНО-2020 пройти тестування вдома.
17 черв. 2020

Завдання ХХІІІ Всеукраїнського турніру юних математиків (2020/2021 навчальний рік)

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 16.06.2020 №22.1/10-1237, проведення фінального етапу XXІІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка планується восени 2020 року. Пропонуємо завдання для відбіркових етапів турніру.
16 черв. 2020

Запрошуємо учителів, які працюють за педагогічною технологією «Росток», приєднатися до конкурсу відеоуроків!

Для участі в конкурсі шкільних відеоуроків творчим учителям, які застосовують інноваційні освітні практики, створюють інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовують сучасні технології, змінюють систему освіти у своїй школі, потрібно обрати тематику уроку, записати та надіслати фрагмент відеоуроку зі шкільної програми з будь-якого предмета, який вивчається у закладах освіти, що працюють за педагогічною технологією «Росток», заповнити анкету учасника на сайті конкурсу.
11 черв. 2020

Переможець конкурсу "Учень року" у номінації «Інтелектуал року»

10 черв. 2020

Нарада-семінар на тему "Аналіз роботи закладів дошкільної освіти у 2019-2020 навчальному році, завданная на оздоровчий період"

10 черв. 2020

Для вчителів розроблені матеріали для онлайн-уроків з громадянської компетентності

Громадська організація “Глобал Офіс” підготувала для вчителів матеріали для онлайн-уроків з громадянської компетентності з наступних питань: Шо таке держава? Як зрозуміти, кого обирати? Навіщо голосувати на місцевих виборах? Як формується місцевий бюджет? Яка роль громадянина в розвитку держави? Чому важливо цікавитися, як влаштована держава? Як громадяни можуть впливати на роботу державних органів? Як здійснюється місцеве самоврядування?
9 черв. 2020

Всеукраїнський конкурс учнівських робіт у межах проєкту «Безпечна країна»

В Україні стартував Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт у межах національного проєкту «Безпечна країна - 2020», спрямований на формування безпечного та інклюзивного шкільного середовища для всіх учасників освітнього процесу, запобігання усім видам насильства та травматизму в закладах освіти.