3 серп. 2020

Рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо початку 2020/2021 навчального року

28 лип. 2020

Методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання

27 лип. 2020

Організація виховного процесу у 2020/2021 навчальному році

22 лип. 2020

Відбулась важлива зустріч з випускниками шкіл районів...

Закінчення школи - це важливий рубіж в житті кожної людини.
17 лип. 2020

Street workout – це не просто гімнастичні вправи на турніках

Сьогодні street workout – це не просто гімнастичні вправи на турніках, це молодіжна субкультура, представники якої на власному прикладі пропагують здоровий спосіб життя.
16 лип. 2020

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

21 липня 2020 відбудеться онлайн-конференція на тему «Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти» для керівників закладів дошкільної освіти, методистів, вихователів, музичних керівників, інструкторів фізкультури закладів дошкільної освіти.
13 лип. 2020

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти».
8 лип. 2020

Відбулась зустріч переможців районного етапу міського конкурсу «Учень року – 2020»

08 липня 2020 року відбулась зустріч переможців районного етапу міського конкурсу «Учень року – 2020» з Головою адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганною Олександрівною Головчанською.
6 лип. 2020

Завдання XXІX Всеукраїнського турніру юних фізиків (2020/2021 навчальний рік)

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 02.07.2020 № 22.1/10-1357, проведення фінального етапу XXІX Всеукраїнського турніру юних фізиків планується на кінець листопада 2020 року. Пропонуємо завдання для відбіркових етапів турніру.
30 черв. 2020

На базі КДЮСШ № 9, проходив відкритий чемпіонат м. Харкова з класичного жиму

20-21.06.2020 на базі КДЮСШ № 9, проходив відкритий чемпіонат м. Харкова з класичного жиму, ось таких результатів досягли вихованці школи.