1 серп. 2011

Про організацію навчально-виховного процесу у 2011/2012 навчальному році

13 липня 2011 року Кабінетом Міністрів України схвалено розпорядження «Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу». 21 липня листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України визначені організаційні засади навчально-виховного процесу у 2011/2012 навчальному році.
28 лип. 2011

Конкурс на кращий урок з питань подолання насильства в сім’ї серед вчителів 5-11 класів

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН оголошує конкурс на кращий урок з питань подолання насильства в сім’ї серед вчителів 5-11 класів, яка реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.
26 лип. 2011

Міносвіти презентувало новий конкурс "Парк педагогічної майстерності"

Започаткований конкурс, у відповідності з наказом профільного відомства, буде проводиться за темою "Система виховання як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життєвих компетенцій" із метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності та поширення педагогічних здобутків у створенні системи виховання.
25 лип. 2011

Благоустрій території закладів освіти району

У районі триває робота щодо благоустрою території закладів освіти та прилеглих територій.
11 лип. 2011

Про проведення Першого уроку 2011/2012 навчального року

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.07.2011 №1/9-516, у загальноосвітніх навчальних закладах буде проведено єдиний урок Перший урок "Україна - наш спільний дім", присвячений відзначенню 20-ї річниці незалежності України.
11 лип. 2011

День жалоби

22 червня 2011 року о 10 годині біля Меморіалу Слави відбувся урочистий захід - День Жалоби, присвячений вшануванню пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні та 70-річниці початку війни. Працівники управління освіти адміністрації Червонозаводського району вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
17 черв. 2011

Зразки обовʼязкової ділової документації

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423 "Про затвердження єдиних зразків обовʼязкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності" затверджені нові єдині зразки обовʼязкової ділової документації для загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності:
15 черв. 2011

День відкритих дверей

15 червня 2011 року о 13.00 у приміщені прес-центру інформагентства "STATUS QUO" (вул. Артема, 46, 4 поверх) відбудеться прес-конференція ректора Української державної академії залізничного транспорту Миколи Івановича Данька.