21 вер. 2012

Визначено перелік предметів, із яких у 2013 році буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання

18 вер. 2012

Засідання РМО практичних психологів ЗНЗ

18.09.2012 в ХЗОШ №53 пройшло перше в цьому навчальному році засідання РМО практичних психологів шкіл і гімназій району.

Графік тренінгових занять

Графік тренінгових занять для вчителів щодо підготовки до турнірів
17 вер. 2012

Районний етап VII міського турніру юних біологів

15 вересня на базі ХЗОШ № 35 проведено районний етап VII міського турніру юних біологів. Переможцями стали: І місце - ХЗОШ № 35; ІІ месце - ХЗОШ № 53 та ХГ № 12; ІІІ місце - ХГ № 34, ХЗОШ № 48 та ХЗОШ № 120.
17 вер. 2012

Районний етап VI міського турніру юних економістів

15 вересня на базі ХЗОШ № 10 проведено районний етап VI міського турніру юних економістів. Переможцями стали: І місце - ХГ № 34; ІІ місце - ХЗОШ № 35 та ХСШ № 66; ІІІ місце - ХЗОШ № 10, ХГ № 12 та ХЗОШ № 53.
17 вер. 2012

Районний етап Х міського турніру юних хіміків

14 вересня на базі ХЗОШ № 53 було проведено районний етап Х міського турніру юних хіміків. Перемогу виборали: 1 місце - ХЗОШ № 53; 2 місце - ХЗОШ № 35 та ХГ № 12; 3 місце - ХЗОШ № 10
7 вер. 2012

Відкриття нових груп у яслах-садку №345

6 вересня відбулося відкриття нових груп у яслах-садку №345 комбінованого типу. У цих групах створені всі умови для ігрової та пізнавальної діяльності 40 малят. На свято були запрошені Почесні гості: Харківський міський голова Г.А. Кернес, депутат Харківської міської ради Денисенко А.П. В подарунок від Почесних гостей дітлахи отримали мультимедійний проектор та новий ігровий майданчик.
3 вер. 2012

Відкриття комплексного спортивного майданчика у ХГ №12

01.09.2012 в ХГ № 12 в рамках міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту м. Харкова на 2012-2016 роки відбулося відкриття комплексного спортивного майданчика. Роботи проводилися з ініціативи Харківського міського голови Г.Кернеса і депутата Харківської міської ради А.Денисенка.
1 вер. 2012

Зі святом 1 вересня!

Щиро вітаю Вас із початком навчального року, з Днем знань! Це день цікавих починань, незвіданостей та нових звершень. А для наших першокласників це незабутня, особлива подія у житті, з якої розпочинається чудовий і надзвичайно цікавий час. Шановні вчителі! Сьогодні Ви з любов'ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів. Особливі вітання нашим молодим спеціалістам, які поповнили сім’ю педагогів району.
31 серп. 2012

Района педагогічна конференція

30 серпня 2012 року в приміщенні Палацу культури Червонозаводського району пройшла традиційна района серпнева конференція. Підведено підсумки за минулий навчальний рік та визначено завдання на наступний 2012-2013 щодо створення єдиного освітнього простору.