13 квіт. 2012

Майстер-клас

12 квітня 2012 року на базі ХЗОШ №10 було проведено «майстер-клас» вчителя-методиста Матвеєвої Л.В. за темою «Дидактичні вправи та ігри на уроках математики в 1 класі».
11 квіт. 2012

методичне об'єднання

11 квітня 2012 року на базі ДНЗ №50 було проведено методичне об'єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів.
6 квіт. 2012

День Цивільного захисту

10 квітня 2012 року на базі ХСШ № 66 буде проведено показовий День Цивільного захисту (Цивільної оборони)
4 квіт. 2012

Обласна нарада-семінар

30 бер. 2012

До уваги керівників навчальних закладів!

Про організацію медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів Червонозаводського району міста Харкова після закінчення шкільних весняних канікул
30 бер. 2012

Творча лабораторія «Кращий шкільний портал»

30 квітня 2012 року на базі ХГ №34 пройшов міський майстер-клас у рамках роботи Творчих лабораторій із розповсюдження позитивного педагогічного досвіду з питань інформатизації освіти за темою "Робота з сервісами шкільного порталу".
29 бер. 2012

Увага!

Увага! Із 01 квітня 2012 року будуть змінені телефонні номери Департаменту освіти та Науково-методичного педагогічного центру
27 бер. 2012

ХІХ обласна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

27 березня 2012 року на базі Харківської гімназії № 12 відбулася ХІХ обласна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій за темою «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів регіону».
24 бер. 2012

Конкурс шкільних кухарів!

24.03.2012 року у Харкові пройшов міський конкурс професійної майстерності кухарів шкільних їдалень. Червонозаводський район представляв завідуючий виробництвом школи № 41 Парфіров В.О., який за результатами конкурсу посів почесне 2-е місце.
20 бер. 2012

"Робота працівників психологічної служби з батьками"

20.03.2012 пройшов районний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів щодо роботи з батьками учнів і вихованців. Семінар відбувся на базі ДНЗ №13.