14 трав. 2012

Навчальні плани на 2012/2013 навчальний рік!

14 трав. 2012

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

12 трав. 2012

До уваги випускників навчальних закладів та їхніх батьків!

11 трав. 2012

Останній дзвоник для випускників 9-х та 11-х класів

11 травня 2012 року в школах району пролунав останній дзвоник для випускників 9-х та 11-х класів. Геннадій Кернес відвідав урочисту лінійку в школі №53. Міський голова привітав випускників 9-х та 11-х класів. До привітань приєднався депутат Харківської міської ради Анатолій Денисенко. Він вручив подяки батькам найкращих учнів.
10 трав. 2012

Зустріч дітей-сиріт - випускників 2012 року з Харківським міським головою Г.А.Кернесом

Харківський міський голова Геннадій Кернес 10 травня зустрівся з випускниками 2012 року - дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.
4 трав. 2012

Відкриття меморіальної дошки

04.05.2012 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області Червонозаводської адміністрації напередодні Дня Перемоги відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь колишніх учнів школи, Героїв Радянського Союзу Толмачова Олександра Федоровича та Пятихіна Івана Гавриловича.
23 квіт. 2012

Всеукраїнський день психолога!

Поява Всеукраїнського дня психолога цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук. Сьогодні психологи працюють у навчальних закладах, оскільки рішення психологічних проблем людини вважається базовим у процесі її особистісного становлення.
23 квіт. 2012

"Зелена весна - 2012"

21 квітня 2012 року у Червонозаводському районі відбувся загальноміський суботник у рамках двомісячника благоустрою "Зелена весна - 2012"
13 квіт. 2012

Майстер-клас

12 квітня 2012 року на базі ХЗОШ №10 було проведено «майстер-клас» вчителя-методиста Матвеєвої Л.В. за темою «Дидактичні вправи та ігри на уроках математики в 1 класі».
11 квіт. 2012

методичне об'єднання

11 квітня 2012 року на базі ДНЗ №50 було проведено методичне об'єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів.