28 серп. 2012

Секційне засідання

28 серпня на базі ХГ № 12 відбулося міське секційне засідання завідувачів, методистів та інженерів ЛКТО, методистів з інформатики, керівників РМО вчителів інформатики за темою: "Напрямки подальшого розвитку єдиного освітнього середовища міста"
20 серп. 2012

Всеукраїнська акція «Нові стандарти − нова школа»

17 серпня відбулася зустріч педагогічного колективу ДНЗ № 345 з представниками установ освіти м. Полтави в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти − нова школа». Делегація ознайомилася з умови , які створені в дитячому садочку.
13 серп. 2012

До уваги вчителів, учнів та їх батьків!

Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.
8 серп. 2012

Триває прийом дітей до 1-х класів

У загальноосвітніх навчальних закладах району триває прийом дітей до 1-х класів. У 2012/2013 навчальному році очікується 626 першокласників.
6 серп. 2012

День залізничника

5 серпня 2012 року у парку Залізничників у Червонозаводському районі відбулися Урочистості з нагоди Дня залізничника
23 лип. 2012

У ХГ №12 оновлюють стадіон

Реконструкція проходить в рамках міської програми, згідно з якою десять шкільних стадіонів будуть капітально відремонтовані до початку навчального року.
19 лип. 2012

Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, спільно з державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» в період з 1 по 31 серпня 2012 року оголошує проведення Всеукраїнського Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників.
16 лип. 2012

Благоустрій території закладів освіти району

У районі триває робота щодо благоустрою території закладів освіти та прилеглих територій.
4 лип. 2012

Підготовка до нового навчального року

Навчальні заклади району готуються до нового 2012-2013 навчального року
2 лип. 2012

Щоденник харківського першокласника

1 вересня 2012 року в школи міста прийдуть майже 11,5 тисяч першокласників. Традиційно всі вони отримають у подарунок від Харківського міського голови Г.А. Кернеса «Щоденник харківського першокласника». Департамент освіти закінчує роботу щодо його змістовного наповнення.