7 бер. 2018

Привітання зі святом весни!

Дорогі жінки! Щиро вітаю Вас з жіночим днем 8 Березня! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. День 8 Березня наповнює світ зворушливими весняними квітами, добрими посмішками, щирими зізнаннями в коханні нашим ніжним мамам, вірним дружинам, дорогим сестрам та дочкам - найкращим жінкам у світі!
7 бер. 2018

06.03.2018 відбувся святковий концерт до свята весни!

06 березня 2017 року о 15-00 в Палаці культури Основ'янського району відбувся святковий концерт до свята весни. Усіх жінок зі святом привітала Головчанська Ганна Олександрівна, голова адміністрації Основ'янського району та депутати.
5 бер. 2018

Науково-методичний семінар "На кращий дистанційний курс 2018"

03.03.2018 року на базі ХЗОШ №10 відбувся науково-методичний семінар для учасників конкурсу «На кращий дистанційний курс 2018»
5 бер. 2018

Курси підвищення кваліфікації за новим Державним стандартом початкової загальної освіти!

03.03.2018 на базі Харківської гімназії №12 пройшов перший день курсів підвищення кваліфікації для вчителів Основ'янського району, які будуть працювати в перших класах за новим Державним стандартом початкової загальної освіти з 01 вересня 2018 року
2 бер. 2018

«Учень року - 2018»

2 березня 2018 року в приміщенні ХЗОШ №120 відбулась церемонія нагородження переможців та учасників районного етапу міського конкурсу «Учень року-2018».
28 лют. 2018

Інтеграція ЛЕГО-конструювання в освітній процес дошкільного закладу

27 лютого 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №420 проведено методичне засідання для вихователів-методистів та вихователів старших груп за темою "Інтеграція ЛЕГО-конструювання в освітній процес дошкільного закладу".
27 лют. 2018

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності».

24 лютого 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ІІІ міський науково-практичний конкурс для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності». Від Основ’янського району взяла участь команда Харківської загальноосвітньої школи №35, яка за результатами конкурсу отримала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців!
26 лют. 2018

Півфінал чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова!

23 лютого 2018 року у приміщенні Палацу Студентів НТУ «ХПІ» відбувся півфінал чемпіонату шкільних команд КВК міста Харкова сезону 2017-2018 років. Від Основ’янського району взяла участь та показала чудову гру команда КВК Харківської загальноосвітньої школи №53. Вітаємо команду із виходом до фіналу. Бажаємо успіхів!
26 лют. 2018

Конкурс дитячої творчості «Мрії про Україну»

23 лютого 2018 року учні Харківської загальноосвітньої школи №53 та Харківської гімназії №34 отримали Подяки за участь у конкурсі дитячої творчості «Мрії про Україну».
23 лют. 2018

Уряд ухвалив новий Держстандарт початкової освіти!