23 лют. 2018

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності»

24 лютого 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (вул.Маршала Бажанова, 17) відбудеться ІІІ міський науково-практичний конкурс для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності».
21 лют. 2018

Вітаємо Швидку Тетяну Миколаївну, учителя ХЗОШ № 53, з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018»

Протягом січня-лютого 2018 року пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018», переможцями якого стали 4 вчителі закладів освіти м. Харкова: у номінації «Фізика»: Швидка Тетяна Миколаївна, учитель загальноосвітньої школи № 53 Основ’янського району. Вітаємо та бажаємо успіхів в подальших перемогах!
21 лют. 2018

Моніторингове дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи

20 лют. 2018

Рекомендації щодо проведення Міжнародного дня рідної мови!

19 лют. 2018

Святкування Масляної на головній площі Харкова!

Колективи закладів освіти району взяли участь у святкуванні Масляної. Для району на площі був свій майданчик, присвячений одному з місяців року концертної програми «Дванадцять місяців», де у фольклорному жанрі і з сучасними постановками виступили вокальні та танцювальні колективи для гостів свята. Поруч продовжував працювати масляничний ярмарок, на якому різні міські кафе готували традиційні для Масляної млинці та інші всілякі частування - м'ясні, рибні, овочеві страви, солодощі, зігріваючі чай і глінтвейн. Всі бажаючі могли покататися на ковзанах, працювали дитячі атракціони.
19 лют. 2018

17 лютого 2018 року "День відкритих дверей ХНАДУ"

17 лютого 2018 року учні шкіл району відвідали "День відкритих дверей ХНАДУ", який було проведено у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

«День відкритих дверей»

16 лютого 2018 року у стінах Національної академії Національної гвардії України було проведено «День відкритих дверей», у рамках якого дітям було запропоновано ознайомитися з місцями проживання курсантів, спробувати постріляти у сучасному тирі, подивитися на військовий одяг та спорядження.

«Учень року - 2018»

"Учень року - 2018"
19 лют. 2018

МОН винесло на обговорення проект положення про психологічну службу

16 лют. 2018

Святкування Масляної!

Масляна — старовинне свято проводів зими — до нашого часу улюблене й дорослими, й дітьми. Відзначається вона широко, з розмахом, цілий тиждень. Масляна завжди приходиться на кінець зими — початок весни. Традиційно в закладах освіти відзначають Масляну та пригощаються млинцями. Свята відвідали депутат обласної ради, заступник голови адміністрації Основ’янського району Мошняков Є.М., депутат Харківської міської ради Аббасов Ф.С., начальник Управління освіти Основ'янського району Нижник О.С. Святкові концерти, ігри та розваги сподобалися дітям та їх батькам. Зі святом Масляної! Здоров’я, добробуту, щастя, натхнення, всього найкращого!