15 лют. 2018

Тема семінару: «Модернізація системи організації цивільного захисту в закладах освіти»

15 лютого 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи ступенів №53 спеціалістами Департаменту освіти та навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проведено навчально-методичний семінар з методистами районних управлінь освіти, які відповідають за питання цивільного захисту, та керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти, де в 2018 відбудеться показовий День цивільного захисту, Тиждень безпеки дитини.
15 лют. 2018

Навчальна програма підготовки тренерів НУШ

14 лют. 2018

Проект «Є така професія - служити народу України»

13 лютого 2018 року, у рамках спільного проекту УНІКОН, в приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася презентація науково-освітнього пілотного проекту «Є така професія - служити народу України». На цьому заході від Основ’янського району були присутні старшокласники Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області.
12 лют. 2018

Учитель року - 2018

09 лютого 2018 року в малому залі Харківської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2018», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Швидка Тетяна Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Основ'янського району стала переможницею у номінації «Фізика». Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!
8 лют. 2018

Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО-2018

6 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.
7 лют. 2018

День безпечного Інтернету!

В рамках Дня безпечного Інтернету, який відзначається у світі 6 лютого 2018 року, у закладах освіти району були проведені уроки та виховні години під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Діти поглибили свої знання про Інтернет, дізналися яку небезпеку він в собі ховає, та яких правил безпечного Інтернету слід дотримуватися, щоб не стати жертвою вірусів або кібершахраїв.
6 лют. 2018

03 лютого 2018 року відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

Коробка Вадим, учень 11 класу ХЗОШ № 10, був нагороджений, від компанії NIX SOLUTIONS, як найкращий програміст, серед учнів шкіл Основ'янського району. Вітаємо та бажаємо подальших упіхів!
31 січ. 2018

Конкурс «Марафон унікальних справ»

30 січня 2018 року на базі Харківської гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова відбувся конкурс учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ», ініційований Харківською міською організацією учнівського самоврядування. У заході від Основ’янського району взяли участь та представили свої проекти представники Харківської загальноосвітньої школи №53, №120, №48 та спільний проект презентували Харківська загальноосвітня школа №35 та спеціалізована школа №66. Бажаємо всім учасникам конкурсу реалізації задуманих проектів.
29 січ. 2018

Представники патрульної поліції провели цікаві тематичні лекції!

26 січня 2018 року, у рамках спільного плану-графіку роботи, представники патрульної поліції у школах (№7, №10, №120) та у гімназії №12 Основ’янського району провели цікаві тематичні лекції різної тематики для дітей середнього та старшого шкільного віку.
29 січ. 2018

Міський семінар для кураторів учнівського самоврядування міста Харкова

26 січня 2018 року у Харківській гімназії №39 відбувся міський семінар для кураторів учнівського самоврядування міста Харкова. Адміністрація гімназії провела презентацію навчального закладу та познайомила гостей із структурою учнівського самоврядування. Після чого лідери організації учнівського самоврядування презентували свою роботу та провели цікавий майстер-клас у рамках роботи школи активу гімназії "Ти - лідер". Від Основ’янського району участь у семінарі взяли куратори шкільних учнівських самоврядувань Харківської спеціалізованої школи №66 та Харківської гімназії №12.