9 жовт. 2023

Вітаємо переможницю національної премії «Global Teacher Prize Ukraine»

Вихователька ЗДО №353 Основ'янського району Вікторія Душина стала переможницею національної премії «Global Teacher Prize Ukraine» у номінації «Дошкілля».
6 жовт. 2023

Про проведення радіодиктанту національної єдності у 2023 році

Суспільне Мовлення оголосило, що радіодиктант національної єдності у 2023 році відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня.
5 жовт. 2023

Про проведення телевізійного Всеукраїнського уроку єдності

Урок транслюватимуть 6 жовтня з 12:00 до 12:30, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі на телеканалі “Суспільне. Культура” та Youtube-каналі “Перший”. Запис буде збережений за лінком.
3 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня працівників освіти

30 вер. 2023

1 жовтня 2023 року - День захисників і захисниць України

Відтепер в Україні відзначають День захисників та захисниць України, день Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва 1 жовтня.
30 вер. 2023

З Днем працівників освіти!

Урочистості з нагоди Дня вчителя

Урочистості з нагоди Дня вчителя сьогодні, 29 вересня, пройшли у Київському, Основʼянському та Салтівському районах
29 вер. 2023

Харківських старшокласників запрошують на безкоштовну підготовку до НМТ

Учні випускних класів шкіл міста Харкова мають змогу взяти участь у безкоштовних вебінарах, які допоможуть у підготовці до національного мультипредметного тесту (НМТ).
29 вер. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня захисників і захисниць

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.