29 вер. 2023

Харківських старшокласників запрошують на безкоштовну підготовку до НМТ

Учні випускних класів шкіл міста Харкова мають змогу взяти участь у безкоштовних вебінарах, які допоможуть у підготовці до національного мультипредметного тесту (НМТ).
29 вер. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня захисників і захисниць

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
28 вер. 2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України запрошує бібліотекарів закладів загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!», що проходитиме з 1 по 31 жовтня 2023 року у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.
27 вер. 2023

НМТ-2024: МОН ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕЛЬ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

25 вер. 2023

ВИВЧЕННЯ УКРАЇНОЗНАВЧОГО КОМПОНЕНТА ДІТЬМИ ЗА КОРДОНОМ: ПЕРЕЛІК ШКІЛ

Нещодавно набув чинності наказ МОН, що визначає особливості навчання дітей, які нині вимушено перебувають за кордоном й навчаються одночасно в школі країни перебування та Україні. Батьки або законні представники дитини мають право обрати найбільш комфортний для себе варіант.
22 вер. 2023

ПРО ОНЛАЙН-КУРС "ЕКСПРЕС-МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ"

Школярів від 13 до 17 років запрошують на безплатний онлайн-курс “Експрес-медіаграмотність для підлітків”, розроблений Академією української преси.
20 вер. 2023

Школярів 5-11 класів запрошують на навчання з основ парламентаризму та демократії

18 вер. 2023

Педагогів запрошують на навчання з інфомедійної грамотності в межах проєкту “Вивчай та розрізняй”

Учителів історії, мистецтва, української мови й літератури запрошують на курси з інфомедійної грамотності.
15 вер. 2023

НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ВЧИТЕЛІВ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ-2023

12 вересня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено тестові зошити, з якими працювали вчителі української мови і літератури та вчителі математики — учасники незалежного тестування в межах сертифікації педагогічних працівників
14 вер. 2023

Інклюзивне навчання у школі

Інклюзивне навчання у школі: посібник для директорів закладів освіти. Державна служба якості освіти у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) розробили посібник «Впроваджуємо інклюзію у закладі освіти».