5 бер. 2012

Святковий концерт до 8 березня

05 березня 2012 року у ПК Червонозаводський відбувся святковий вечір, присвячений святкуванню Міжнародного жіночого дня 8 Березня, перед початком концерту в фойе Палацу культури експонувалися дитячі роботи-поробки учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
3 бер. 2012

28 лютого 2012 року у приміщені ЗОШ№10 відбувся ІV Пленум Червонозаводської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, де голова районної організації профспілки Бурлуцька Тетяна Петрівна звітувала про виконану роботу за період з 24.12.2011 року по 30.12.2011року.
3 бер. 2012

Учень року – 2012

2 березня 2012 року на базі ХГ №12 пройшов фінальний фестиваль "Учень року - 2012"
29 лют. 2012

До уваги керівників ЗНЗ!

На нашому сайті у розділі ''Закінчення навчального року'' розміщено накази Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ''Про внесення змін до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні..." та "Про затвердження Змін до Положення про золоту медаль та срібну медаль"
26 лют. 2012

ІІ Всеукраїнський батьківський форум

24-25 лютого у м.Київ відбувся ІІ Всеукраїнський батьківський форум.
24 лют. 2012

IІІ Міська педагогічна конференція «Інформатизація освіти – пріоритетний напрямок розвитку системи освіти м. Харкова»

24.02.2012 о 15.00 на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулось пленарне засідання ІІІ міської педагогічної конференції «Інформатизація – пріоритетний напрямок розвитку системи освіти м. Харкова».
23 лют. 2012

Привітання до Дня захисника Вітчизни

Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом - Днем захисника Вітчизни.
23 лют. 2012

Третій тур ІІ (районного) етапу міського конкурсу „Учень року – 2012”.

22 лютого у ХГ №12 відбувся третій тур ІІ (районного) етапу міського конкурсу „Учень року – 2012”.
21 лют. 2012

Культура ведення ділової документації практичного психолога

21.02.2012 на базі ДНЗ №24 відбувся районний семінар для практичних психологів. Метою зустрічі було визначення та систематизація нормативної бази та основних документів, які використовує в своїй роботі практичний психолог дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу.
21 лют. 2012

Урочисте закриття районного етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

20 лютого 2012 року на базі ХГ № 12 відбулось урочисте закриття районного етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»