17 лют. 2017

Cемінар за темою «Досвід, проблеми та перспективи розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти»

16 лютого 2017 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбувся семінар за темою «Досвід, проблеми та перспективи розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти».
16 лют. 2017

Кожен може долучитись до змін: на платформі EdEra стартувало обговорення програм базової школи (5-9 класи)

13 лютого, стартувало онлайн обговорення навчальних програм базової школи (5-9 класів). Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за посиланням. «Ми продовжуємо оновлювати навчальні програми, робимо це максимально відкрито як для професійних спільнот, так і для кожного зацікавленого громадянина України. Зараз ми вже розпочали підготовку до реформи Нова українська школа, у перший клас якої діти підуть 2018 року. Однак школярі не можуть чекати, тому перші зміни ми повинні забезпечити вже нині», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Одне з головних завдань, що ставить МОН перед оновленням програм базової школи, – подивитися на чинні програми для 5-9 класів під кутом зору компетентнісного підходу, а також щодо їх відповідності віковим особливостям учнів. Програми мають бути сформовані таким чином, щоб основні компетенції пронизували увесь зміст освіти і робили його прикладним до життя.
15 лют. 2017

П'ятий щорічний концерт "Мелодії весни"

14 лютого 2017 року в палаці культури Основ'янського району відбувся п'ятий щорічний концерт "Мелодії весни", в якому взяли участь учні та педагоги шкіл району.
10 лют. 2017

Увага! Додаткові канікули для учнів 1-х класів

8 лют. 2017

PISA-2018

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів – PISA. Програма має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами. Крім того, велика увага у дослідженні PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.
7 лют. 2017

"Учень року - 2017"

03 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії №12 відбувся І (районнний) етап міського конкурсу "Учень року - 2017"
6 лют. 2017

День безпечного Інтернету

7 лютого 2017 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.
3 лют. 2017

МОН запрошує до обговорення оновленого проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року у частині освіти і науки

Міністерство освіти і науки України запрошує громадскість та експертів до обговорення оновленого проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року у частині освіти і науки.
1 лют. 2017

Увага! Реєстрація на ЗНО-2017 стартує о 10:00 6 лютого.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій повідомив, що з 10:00 6 лютого за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації. Перелік пунктів реєстрації буде розміщено на сайті Українського центру. Для випускників поточного року пункти реєстрації створено за місцем їх навчання.
30 січ. 2017

Міносвіти запрошує експертів, педагогів, освітян до участі у проекті з оновлення навчальних програм для 5-9 класів

Міністерство освіти і науки України запрошує громадськість, педагогів та експертів безпосередньо долучитися до онлайн обговорення програм на платформі EdEra та подальшого їх оновлення, взявши участь у конкурсному відборі модераторів он-лайн обговорень та учасників робочих груп.