28 січ. 2017

Заполи свою зірку-2017

27 січня 2017 року на базі Харківської гімназії #12 пройшов міський фестиваль учнівського самоврядування "Заполи свою зірку-2017". На якому були нагороджені 110 переможців конкурсу творчіх робіт "Присвята рідному місту" та фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій "Самоврядування-це ми! "
27 січ. 2017

Методичне об'єднання для музичних керівників ДНЗ

26 січня 2017 року на базі Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради відбулось методичне об'єднання для музичних керівників дошкільних навчальних закладів.
26 січ. 2017

"Учень року - 2017"

26 січня 2017 року в Харківській гімназії №12 відбулась контрольна робота районного етапу міського конкурсу "Учень року - 2017"
25 січ. 2017

"Учитель року - 2017"

24 січня 2017 року в приміщенні Харківської гімназії №12 відбулось свято - вшанування лауреатів та переможців І (районного) туру Всеукраїнського професійного конкурсу "Учитель року - 2017". Це був завершальний етап конкурсу, якому передували випробування на право називатись найталановитішим, найкреативнішим, справжнім інтелектуалом, вчителем, який матиме право успішно працювати в Новій школі.
23 січ. 2017

Відкриття ігрового сезону Дебатного клубу

20 січня 2017 року на базі ХЗОШ №117 відбулось відкриття ігрового сезону Дебатного клубу Харківської міської організації учнівського самоврядування. У програмі зустрічі презентована гра переможців всеукраїнських дебатних турнірів за темою «Сучасній школі – демократичне врядування».
20 січ. 2017

Учні 3-А класу ХЗОШ №10 отримали диплом І ступеня за виступ у ХХІ фестивалі «Зимовий сонцеворот»

Учні 3-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області за участь у ХХІ Різдвяному фестивалі «Зимовий сонцеворот» отримали диплом І ступеня та подарунки: яскраві футболки та солодощі. Бажаємо успіхів!
19 січ. 2017

Оновлено перелік навчальних предметів, з яких проводитиметься ДПА випускників школи ІІІ ступеня

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2016 № 1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272» затверджено перелік навчальних предметів, з яких у 2016/2017 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, в новій редакції.
18 січ. 2017

Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік

Міністерством освіти і науки України затверджено План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти та План семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2017 рік. Головною метою затверджених заходів є визначення рівня практичної підготовки вихованців позашкільних навчальних закладів, організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді, а також підвищення фахового рівня та кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів.
16 січ. 2017

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молод

13 січня 2017 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
12 січ. 2017

ПРОБНЕ ЗНО - 2017

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016 № 170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році» 10 січня 2017 року стартує реєстрація на пробне ЗНО-2017. Реєстрація триватиме з 10 січня до 31 січня 2017 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.