11 бер. 2021

Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM–світ інноваційних можливостей. Формування освітнього SТЕM-середовища»

11 бер. 2021

З 8 березня по 14 березня 2021 року, на останньому тижні перед Великим постом, в Україні традиційно відзначають «Колодія» – старослов’янське свято на честь весняного Сонця, коріння якого сягає доби Трипільської культури. Його ще називають: Колодки, Масляниця та Сиропусний тиждень.
11 бер. 2021

Масляна в закладах дошкільної освіти району!

10 бер. 2021

На виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 02.02.2021 № 228/02-20/21 школи Основ’янського району Харкова визначилися у вибору тварини для розробки емблеми для своєї команди.

10 бер. 2021

З 08 березня по 14 березня 2021 року учні та вчителі ХЗОШ N35 святкують Масляну!

З 08 березня по 14 березня 2021 року учні та вчителі ХЗОШ N35 святкують Масляну. Урочисті проводи зими надихають школярів до творчості: створені тематичні композиції з Мореною, святковими стравами.
10 бер. 2021

Школярів запрошують до участі в конкурсі дитячих короткометражних фільмів від «Чілдрен Кінофесту»

9 бер. 2021

Наближається визначна дата - день народження великого українського поета, художника Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря. В зв`язку з цим в нашому закладі було проведено тематичне заняття «Маленьким дітям про великого Тараса» з дітьми старшого дошкільного віку по ознайомленню з творчістю та життям відомого поета. Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка - живе і вічне!
9 бер. 2021

03 березня 2021 року у Харківській гімназії №12 відбувся ІІІ районний етап міського конкурсу «Учень року – 2021» серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Основ’янського району.

5 бер. 2021

Привітання усіх жінок зі святом весни від дошкільнят КЗ "ДНЗ №44"

Дошкільнята комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №44 Харківської міської ради» вітають усіх жінок із святом краси, любові, весни. Бажають радості, щастя й любові Бажають, щоб завжди були ви здорові. Кохані матусі і рідні бабулі Хай довгі літа накує Вам зозуля!
5 бер. 2021

Привітання Олександра Степановича Нижника зі святом весни!