26 лют. 2021

25.02.2021, спеціалістами Управління освіти, проведено нараду-семінар за темою: «Практичні аспекти розробки, впровадження та застосування процедур, заснованих на принципах НАССР у ЗДО» для керівників, заступників та медичних працівників закладів дошкільної освіти.
25 лют. 2021

Вітаємо Гонського Євгенія Володимировича, директора ХЗОШ №41 за перемогу у другому (регіональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

Вітаємо Гонського Євгенія Володимировича, директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області за перемогу у другому (регіональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» в номінації «Керівник закладу освіти» та бажаємо безліч творчих ідей, натхнення, невичерпного оптимізму та щасливого блиску в очах!
23 лют. 2021

Інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures»

23 лют. 2021

22.02.2021 відповідно до листа Офіса Презедента України в закладах освіти Основ'янського району було проведено ряд уроків, для учнів 1-2 класів, спрямованих на захист дітей у цифровому середовищі!

Про затвердження типової освітньої програми для 5-9 класів ЗЗСО

22 лют. 2021

Виховний потенціал мистецтва танцю – складова розвитку естетичної культури особистості!

Музичний керівник КЗ «ДНЗ № 67», Пелішенко Людмила Олександрівна, багато уваги приділяє розвитку музично-ритмічних рухів вихованців. Вона щодня доводить, що на фізичному рівні хореографічні вправи поліпшують загальний стан, координацію рухів і м’язовий тонус малюків. На емоційному рівні – вони допомагають дітям відчути себе щасливішими та впевненішими. Крім того, музичні заняття поліпшують пам’ять, підвищують пізнавальний інтерес і мотивацію.
20 лют. 2021

Національним музеєм Революції Гідності підготовлені інформаційно-методичні матеріали до Дня Героїв Небесної Сотні

19 лют. 2021

Змагання юних знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Департаментом освіти Харківської міської ради з метою популяризації та поглиблення знань з інформатики, розвитку алгоритмічного мислення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності 23 – 25 лютого 2021 року буде проведено інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Під час конкурсу учням необхідно буде розв’язати алгоритмічні задачі, застосувати знання з інформаційних процесів для розшифрування закодованої інформації, продемонструвати кмітливість та спостережливість при проходженні квесту. Методичні рекомендації щодо проведення інтерактивного квесту знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова у 2020/2021 навчальному році.
18 лют. 2021

Пройшов І етап (заочний) − конкурс портфоліо та есе конкурсантів!

15.02.2021 року розпочався I (районний) тур міського конкурсу «Учень року − 2021». Пройшов І етап (заочний) − конкурс портфоліо та есе конкурсантів. На загальному засіданні кожен із членів журі за протоколом оцінює роботи учасників конкурсу, стисло дає характеристику робіт та обґрунтовує свої оцінки. Після обговорення за сумою балів визначаються кращі роботи.
18 лют. 2021

Вітаємо народний ансамбль сучасного танцю "Торнадо" з перемогою на Всеукраїнському фестивалі сучасного сценічного танцю "Зимние сказки"

Вітаємо народний ансамбль сучасного танцю "Торнадо" Центру дитячої та юнацької творчості №7 (керівники колективу Удалова Анжеліка Юріївна та Рубан Володимир Миколайович) з перемогою на Всеукраїнському фестивалі сучасного сценічного танцю "Зимние сказки", що проходив в Харкові 07.02.2021. Бажаємо натхнення і нових звершень!