28 лют. 2020

Виставка предметів українського декоративно - ужиткового мистецтва

З 24.02 по 28.02 у ХЗОШ 53 триває виставка предметів українського декоративно - ужиткового мистецтва.
26 лют. 2020

Чергове засідання районної батьківської ради

26.02.2020 року на базі ХГ №34 пройшло чергове засідання районної батьківської ради в рамках проєкта “Школа 7-я”. На заході були присутні Анна Головчанська, голова адміністрації Основ'янського району, Максим Петухов, старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістюУПП в Харківській області ДПП, старший лейтенант поліціі. Проводила захід голова районної батьківської ради Ірина Губар. На засідання були обговорені актуальні для батьківства питання: булінг, кібер булінг
26 лют. 2020

Нагородження призерів Міських змагань з гандболу

26.02.2020 відбулось нагородження призерів Міських змагань з гандболу на базі «ШВСМ» (вул.Динамівська, 5-А.), де команда дівчат Основ’янського району 2007 року народження посіла lll місце. Склад команди: Барчан Ілона, Гурбанова Єльвіра, Токарєва Ганна, Лісіченко Кристина, Виходцева Вікторія, Далудіна Анастасія, Коцаринь Діана,Орленко Аріана, Свіріденко Софія, Мальцева Дар’я, Галстен Марія, Гаденко Ліза, Фам Діана, Гаврія Вероніка.
25 лют. 2020

ІІ тур конкурсу учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ»

25 лютого 2020 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся ІІ тур конкурсу учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ» Харківською міською організацією учнівського самоврядування. У заході від Основ’янського району взяли участь та представили свої проекти представники Харківської загальноосвітньої школи №35, №120. Бажаємо всім учасникам конкурсу реалізації задуманих проектів.

Початок святкування Масляної

В кінці зими на початку весни слов'яни святкують народне свято, під час якого вітається весна – Масляна. 24 лютого на базі Харківської загальноосвітньої школи №10 проводжали зиму, вітали весну. Веселі конкурси, гарні пісні, смачні українські страви — все це викликало радісні посмішки, дзвінкий сміх дітей і дорослих. Свято вдалося на славу! Всіх присутніх щиро привітали Депутат Харківської обласної ради Мошняков Евген Миколайович та Депутат Харківської міської ради Аббасов Фазіль Севіндікович.
24 лют. 2020

Почесна передача естафети пам’яті присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги на базі ХЗОШ №41

24.02.2020 на базі ХЗОШ №41 відбулась почесна передача естафети пам’яті присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги в Основ’янському районі. З нагоди прийняття естафети пам'яті, до школи завітали почесні гості: Начальник Управління освіти адміністрації Основ'янського району Нижник Олександр Степанович, заступник голови районної ради ветеранів Іхненко Микола Петрович, голова первинної організації ветеранів Журкіна Ірина Василівна, Ветеран Другої світової війни Горбик Борис Петрович. Представники ХСШ №66 урочисто передали естафету ХЗОШ №41, а саме кубок, районний фотоальбом та паспорт дивізії, як головнi атрибути естафети пам'ятi.
24 лют. 2020

Змагання юних знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти

20 лют. 2020

Розроблено перелік спортивного обладнання для шкіл