16 бер. 2020

Карантин в закладах освіти

10 бер. 2020

Почесна передача естафети пам'яті

10 березня 2020 року представники Харківської загальноосвітньої школи 41 почесно передали естафету пам'яті Харківській школі 35. З нагоди урочистого прийняття естафети пам'яті завітали почесні гості: Начальник Управління освіти адміністрації Основ'янського району Олександр Степанович Нижник, Голова районної ради ветеранів Основ'янського району Володимир Іванович Шашкін,Голова комісії по роботі з молоддю Харківської міської ради ветеранів України Катерина Іванівна Чуб, полковник ветеран озброєних сил Микола Іванович Стогній, Голова первинної організації ветеранів селища Основа, ветеран праці Михайло Олексійович Миргород.
6 бер. 2020

Профілактика коронавірусу

У закладах дошкільної освіти в цікавій, ігровій формі проводяться заняття для дітей дошкільного віку, під час яких формують у дітей навички безпечної поведінки, щоб уберегтися від захворювань, спричинених коронавірусом COVІD-19

Святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня

05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району! Зi святом всiх жiнок привітали та завітали на свято Голова адміністрації Основ'янського району Головчанська Ганна Олександрівна, депутат Харківської міської ради ради Андрєєва Світлана Юріївна, депутат Харківської міської ради Аббасов Фазіль Севіндікович, депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна, депутат Харківської міської ради Зінченко Володимир Анатолійович, начальник Управління освіти Основ'янського району Нижник Олександр Степанович. Щиро вітаємо зі святом весни!
5 бер. 2020

Привітання Олександра Степановича Нижника зі святом весни!

Дорогі жінки! Щиро вітаю Вас з жіночим днем 8 Березня!
5 бер. 2020

Профілактичні заходи щодо запобігання захворювань, спричинених коронавірусом

У закладах дошкільної освіти, перед святковими ранками батькам надають пам’ятки щодо правил поведінки в умовах ускладненої епідемічної ситуації
4 бер. 2020

Профілактика коронавіруса

Заклади освіти проводять профілактичні заходи захворювань, спричинених коронавірусом COVІD-19 для дітей, працівників підпорядкованих закладів освіти й батьківської громадськості
28 лют. 2020

Святкування масляної в районі!

Масляна — старовинне свято проводів зими — до нашого часу улюблене й дорослими, й дітьми. Відзначається вона широко, з розмахом, цілий тиждень. Масляна завжди приходиться на кінець зими — початок весни. Традиційно в закладах освіти відзначають Масляну та пригощаються млинцями. Свята відвідали Голова адміністрації Основ'янського району Головчанська Ганна Олександрівна, депутат Харківської обласної ради Мошняков Евген Миколайович, депутат Харківської міської ради Аббасов Фазіль Севіндікович, депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна, начальник Управління освіти Основ'янського району Нижник Олександр Степанович. Святкові концерти, ігри та розваги сподобалися дітям та їх батькам. Зі святом Масляної! Здоров’я, добробуту, щастя, натхнення, всього найкращого!
28 лют. 2020

Виставка предметів українського декоративно - ужиткового мистецтва

З 24.02 по 28.02 у ХЗОШ 53 триває виставка предметів українського декоративно - ужиткового мистецтва.