23 січ. 2020

Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

22 січ. 2020

День Соборності України в закладах освіти в районі

22 січня з нагоди Дня Соборності України діти 1-11 класів разом з вчителями та батьками підготували загальношкільний проект «Україна Соборна єдина». Загальношкільну акцію «Дружба дітей єднає Україну» організував актив шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна»: 441 учень 2-11 класів та педагогічний колектив школи об’єднались у живий ланцюжок єдності на шкільному стадіоні, символізуючи єдність українського народу.
21 січ. 2020

МОН пропонує осучаснити вимоги до засобів навчання та обладнання, якими комплектуються навчальні кабінети

17 січ. 2020

Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

16 січ. 2020

МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ

МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ.
15 січ. 2020

Відбулась почесна передача естафети пам’яті присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги!

15.01.2020 на базі ХГ №12 відбулась почесна передача естафети пам’яті присвяченій 75-ти річчю визволення України від нацизму та 75-ти річчю Великої Перемоги в Основ’янському районі!
15 січ. 2020

Онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання

11 січ. 2020

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ 2020 РОКУ СТАРТУЄ 15 СІЧНЯ

10 січ. 2020

Сертифікація учителів початкових класів у 2020 році відбуватиметься за новим порядком

8 січ. 2020

СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРЦІВНИКІВ – 2020

Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.