25 жовт. 2023

Про щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (лист Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України від 10.10.2023 № 04-24/13-2023/222369).
24 жовт. 2023

ОНОВЛЕНІ ФУНКЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»

24 жовт. 2023

Про проєкт «Шкільні уроки волонтерства»

ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з ГО «Рух Олександра Педана "JuniorS"» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту ініціювала новий проєкт, що сприятиме обізнаності про важливість волонтерської діяльності. «Шкільний урок волонтерства»- це ініціатива, що покликана надихнути підлітків займатися волонтерством, це навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів.
23 жовт. 2023

Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».
20 жовт. 2023

ЩЕ БІЛЬШЕ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

Нещодавно МОН спільно зі Смітсонівським науково-освітнім центром сформували і передали матеріали для навчання й розвитку в DLC — цифрові освітні центри.
19 жовт. 2023

Дія.Освіта

Дія.Освіта — національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок.
18 жовт. 2023

Участь ЗДО №353 у ОСВІТНЬОМУ ФОРУМІ «ДОШКІЛЛЯ ХХІ СТОЛІТТЯ: ВИКЛИКИ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ»

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» взяв участь у освітньому форумі «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації», що проходив у місті Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України та громадської спілки «Освіторія».
17 жовт. 2023

Про проведення Всеукраїнського форуму з міжнародною участю «Активний форум: здорова школа – здорова громада»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 24-25 жовтня 2023 року у м. Київ відбудеться Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Активний форум: здорова школа – здорова громада» (лист ДНУ «ІМЗО» від 06.10.2023 № 22.1/10-210). Мета заходу - підвищення рівня фізичної активності, збереження психічного, фізичного і ментального здоров’я українців.
13 жовт. 2023

Про національний конкурс відеосюжетів для школярів «Репортер»

Міністерство освіти і науки інформує, що 6 жовтня розпочато реєстрацію та прийом робіт для участі у всеукраїнському конкурсі учнівських відеосюжетів «Репортер». У конкурсі можуть взяти участь учні й учениці 9-11 класів закладів загальної середньої освіти з усієї України, які прагнуть пов'язати своє майбутнє із журналісткою.
12 жовт. 2023

Про Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни»

Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни», що відбудеться 25 жовтня 2023 року.