31 січ. 2012

До уваги керівників навчальних закладів та батьків!

27 січ. 2012

У Києві за участю заступника Міністра БоВсеукраїнський семінар «Особливості навчання іноземних мов у початковій школі: пріоритети та завдання»

У Києві за участю заступника Міністра Бориса Жебровського відбувся Всеукраїнський семінар «Особливості навчання іноземних мов у початковій школі: пріоритети та завдання»
26 січ. 2012

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів

26 січня 2012 року в актовій залі ХГ №12 відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів, на якій розглядалися питання організації, постачання продуктів харчування та продовольчої сировини у дошкільні навчальні заклади Червонозаводського району за участі директору Департаменту Деменко О.І., заступника голови адміністрації Червонозаводського району Мошнякова Є.О. та постачальників.
25 січ. 2012

Атестація педагогічних працівників

Набрав чинності наказ МОНмолодьспорту від 20 грудня № 1473 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників»
23 січ. 2012

Виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

3 лютого 2012 року о 15-00 на базі ХЗОШ №120 відбудеться районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій за темою: "Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах безперервної освіти"
19 січ. 2012

18 Січня 2012 року відкритий урок з біології

18 Січня 2012 року відкритий урок з біології провела вчитель біології ХЗОШ №53 Уварова Інна Олександрівна учасниця міського конкурсу "Учитель року - 2012"
19 січ. 2012

В рамках благодійних акцій допомоги

Подяка від вихованців Куп'янської школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків
18 січ. 2012

методичне об'єднання

18 січня 2012 року о 9-00 на базі ДНЗ № 441 відбудеться методичне об'єднання музичних керівників дошкільних закладів району
18 січ. 2012

До уваги випускників!

Реєстрація на ЗНО
13 січ. 2012

Подарунок

11 січня 2012 року учнів 2-В класу Харківської гімназії № 12 чекав подарунок. У гості до дітей завітали представники Харківського голови Геннадія Кернеса. І сталося це завдяки Кузнєцовій Євгенії.