23 лист. 2011

"Краще портфоліо працівника психологічної служби"

25 листопада 2011 року в актовому залі ХЗОШ №10 о 13-00 відбудеться фінал районного конкурсу "Краще портфоліо працівника психологічної служби".
22 лист. 2011

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

24 листопада 2011 року о 10.00 в приміщенні методичного центру відбудеться нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.
21 лист. 2011

Нарада начальників управлінь освіти та керівників загальноосвітніх навчальних закладів

22 листопада 2011 року о 15.00 в приміщенні актової зали адміністрації Київського району (вул. Чернишевська, 55) відбудеться нарада начальників управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради та керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
18 лист. 2011

Увага!

У розділі "Методична робота" розміщено інформацію про кількість переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011/2012 навчальному році
15 лист. 2011

"Учитель року - 2012"

15.11.2011 на базі ХГ №12 пройшов ІІІ етап районного конкурсу "Учитель року - 2012". Учителя російської та англійської мови демонстрували високий фаховий рівень організації навчально-виховного процесу на відкритих уроках.
14 лист. 2011

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо переможців Конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2011» !
14 лист. 2011

Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо Довгальову Катерину, ученицю 10-А класу Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області, яка отримала медаль Національної спілки фотохудожників України у Регіональному конкурсі серед дітей і молоді “Фотостарт — 2”. Так тримати!!!
11 лист. 2011

Робоча нарада з питань організації навчального процесу в класах ХВ(З)Ш №3

10 листопада 2011 року на базі Диканівської виправної колонії №12 відбулася робоча нарада з питань організації навчального процесу в класах ХВ(З)Ш №3, що знаходяться при ДВК №12.
9 лист. 2011

9 листопада - День української писемності та мови

Мова - найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови - це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою - сильною і високорозвиненою стає нація і держава.
3 лист. 2011

Вітаємо з Днем дошкілля!

Шановні колеги! Управління освіти адміністрації Червонозаводського району вітає Вас з Днем дошкілля!