26 груд. 2011

Презентація роману в Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна

Презентація роману М.Шолохова "Тихий Дон" в Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна
23 груд. 2011

Благодійна акція для дітей-інвалідів

23.12.2011 за ініціативи управління освіти адміністрації Червонозаводського району діти-інваліди ЗНЗ №34, 35, 48 відвідали приватний зоопарк народного депутата О.Б.Фельдмана.
22 груд. 2011

Привітання дітей-сиріт Червонозаводського району

22 груд. 2011

Нарада завідувачів дошквльних навчальних закладів

22 грудня 2011 року відбулася нарада для керівників дошкільних навчальних закладів
21 груд. 2011

Новорічні ранки для учнів 1-4 класів

19 груд. 2011

Благодійна акція до Харківського обласного притулку для дітей

19 грудня 2011 року за підтримки загальноосвітніх навчальних закладів району відбулась благодійна акція для вихованців Харківського обласного притулку для дітей (вул. Краснодарська,102-а). До Дня Святого Миколая 38 дітей отримали солодкі подарунки, канцтовари та іграшки. У рамках благодійних акцій допомоги заплановано відвідини декількох дитячих будинків Харківської області. Приєднуйся - твоя допомога ніколи не буде зайвою!!!
18 груд. 2011

Малі Олімпійські ігри

16 грудня 2011року на базі ХГ № 34 відбудеться урочисте відкриття II етапу (районного) IV малих Олімпійських ігор.
18 груд. 2011

„Об’єднаймось ж, брати мої!”

16 грудня 2011 року о 15.00 на базі ХГ №12 відбудеться районний етап конкурсу учнівської творчості серед учнів 5-11 класів, присвяченого творчої спадщини Т.Г.Шевченка „Об’єднаймось ж, брати мої!”
16 груд. 2011

15 грудня 2011 року у приміщенні ХЗОШ №53 (вул. Грозненська, 48) о 14.00 відбудеться семінар-нарада керівників районних методичних об’єднань усіх базових навчальних дисциплін за темою: „Організація системної методичної роботи РМО – запорука підвищення фахової майстерності вчителя та забезпечення якісної освіти”.
15 груд. 2011

Державна атестація ДНЗ № 420

Проведено державну атестацію комунального закладу ''Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 420 Харківської міської ради''. За висновками регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів від 15.12.2011 № 10/9. Загальний коефіцієнт освітньої діяльності становить 69,67 (високий рівень).