29 вер. 2011

З Днем працівника освіти

Шановні колеги! Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом Днем працівників освіти! Ви з високою відповідальністю служите найблагороднішій справі і гідні найщирішої вдячності за ваш професіоналізм, мудрість і вірність обраній професії. Нехай ваш професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями.
29 вер. 2011

Урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти

В четвер, 29 вересня 2011 року, в 17.00 у Палаці культури Червонозаводського району відбудуться урочистості з нагоди Дня працівника освіти.
24 вер. 2011

IX міський турнір юних хіміків

24 вересня 2011 року відбувся IX міський турнір юних хіміків для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
21 вер. 2011

Відкриття дошкільного навчального закладу №345

21 вересня о 16.00 відбудеться урочисте відкриття дошкільного навчального закладу №345 (вул. Самольотна,13). Церемонія відкриття пройде за участю Харківського міського голови Кернеса Г.А.
17 вер. 2011

IV міський турнір юних правознавців

17 вересня 2011 року відбувся IV міський турнір юних правознавців для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Грамотою Департаменту освіти в особистій першості нагороджено ученицю Харківської загальноосвітньої школи №35 Пустовіт Дарину, яка увійшла до збірної команди міста.
17 вер. 2011

Вітаємо переможців районного етапу міського турніру юних математиків!

17 вересня 2011 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 пройшов І (районний) етап VІ міського турніру юних математиків серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
14 вер. 2011

Інструкції з ведення класного журналу

Про внесення змін і доповнень до науково-методичних рекомендацій про застосування Інструкції з ведення класного журналу учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
13 вер. 2011

Мистецтво самопрезентації в роботі практичних психологів

13 вересня 2011 відбувся районний семінар для практичних психологів дошкільних та загальноосвітніх закладів.
11 вер. 2011

Вітаємо переможців районного етапу міського турніру юних правознавців!

11 вересня 2011 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 пройшов І етап ІX міського відкритого турніру юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
10 вер. 2011

Вітаємо переможців районного етапу міського турніру юних правознавців!

10 вересня 2011 року на базі Харківської гімназії №12 пройшов І (районний) етап ІV міського турніру юних правознавців серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.