23 серп. 2017

На честь Дня визволення Харкова в Лісопарку відбулися жалобні заходи і поминальний молебень

23 серпня 2017 року на Меморіалі Слави відбулися покладання квітів та молебень, присвячені 74-річчю визволення Харкова від нацизму у Другій світовій війні. До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-матері прийшли ветерани, представники духовенства, депутати, керівники міста, військові, правоохоронці, представники громадських організацій і політичних партій.
22 серп. 2017

Громадянські панахиди

22 серпня 2017 року відбулися громадянські панахиди в парку станції Основа і в селищі Жихар. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам. В урочистостях взяли участь Голова адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська, депутати міської та обласної рад, ветерани Другої світової війни, школярі, жителі, представники підприємств, організацій та установ району.
21 серп. 2017

Готовність навчальних закладів до нового навчального року

У навчальних закладах району пройшов огляд готовності до нового навчального року.
21 серп. 2017

Веб-конференції для вчителів з усіх навчальних предметів

28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.
19 серп. 2017

Кінопокази під відкритим небом

З 16 серпня 2017 року по 22 серпня 2017 року за ініціативою адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради на передодні свята Дня міста в мікрорайонах Основ’янського району проходять кінопокази кінотеатру під відкритим небом.
18 серп. 2017

Завдання для районних етапів міського турніру юних математиків

Завдання для районних етапів міського турніру юних математиків, проведення якого планується у вересні 2017 року.
17 серп. 2017

Увага! Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Завдання фінального етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у жовтні-листопаді 2017 року.
16 серп. 2017

Електронні версії підручників для 9 класу

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
14 серп. 2017

Міністерство освіти і науки роз'яснило, як викладати предмети в новому навчальному році

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році. Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів.
10 серп. 2017

Новий грант від Благодійного фонду LEGO Foundation для участі у програмах FIRSTLEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017 році

У рамках Меморандуму про співпрацю Громадська організація «Інноваційні освітні технології» та Інститут модернізації змісту освіти проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів. Будь-яка державна школа або позашкільний заклад може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати найбільш інноваційні освітні технології в навчання вже з вересня 2017 навчального року.