6 бер. 2017

Святковий концерт до 8 Березня

06 березня 2017 року о 15-00 в Будинку культури Основ'янського району відбувся святковий концерт до 8 Березня. Усіх жінок зі святом привітала Головчанська Ганна Олександрівна, голова адміністрації Основ'янського району та депутати.
3 бер. 2017

"Учень року - 2017"

03 березня 2017 року проходить контрольна робота міського конкурсу "Учень року - 2017".
2 бер. 2017

Засідання Координаційної ради з питань організації роботи з обдарованою молоддю

28 лютого 2017 року в Науково-методичному педагогічному центрі відбулося засідання Координаційної ради з питань організації роботи з обдарованою молоддю.
1 бер. 2017

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 349 Харківської міської ради" атестовано!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 349 Харківської міської ради" пройшов державну атестацію та підтвердив право на надання дошкільної освіти (наказ Управління освіти Основ"янського району Харківської міської ради від 01.03.2017 № 26 "Про результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №349 Харківської міської ради»).
27 лют. 2017

Святкування Масляної

25 та 26 лютого 2017 року на площі Свободи відбулось святкування Масляної. Цього року темою свята стала тема "Парад планет". Наш район представив планету Нептун. У ці святкові дні вихованці ЦДЮТ №7 розважали глядачів різноманітними інтерактивними шоу-програмами на головній сцені та у нашому містечку. 26 лютого відбулась святкова хода, учасниками якої були учні та вчителі всіх шкіл району.
24 лют. 2017

Святкування Масляної

26 лютого 2017 року відбудеться святкування Масляної
24 лют. 2017

Свято Масляної

У всіх навчальних закладах Основ'янського району відбувається свято Масляної.
23 лют. 2017

Cемінар-практикум за темою: «Фомування ціннісного ставлення до читання як джерела знань і засобу естетичного задоволення в учнів початкової школи»

23 лютого 2017 року в приміщенні Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбувся семінар-практикум за темою: «Фомування ціннісного ставлення до читання як джерела знань і засобу естетичного задоволення в учнів початкової школи»
21 лют. 2017

Завдання ХІ міського турніру юних журналістів

Завдання міського турніру юних журналістів який відбудеться 18 березня 2017 року на базі Харківської гімназії №12.
20 лют. 2017

2000 учнів шкіл району відвідали виставу у Харківському державному цирку

17 лютого 2017 року 2000 учнів шкіл району відвідали виставу у Харківському державному цирку.