19 лют. 2021

Змагання юних знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Департаментом освіти Харківської міської ради з метою популяризації та поглиблення знань з інформатики, розвитку алгоритмічного мислення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності 23 – 25 лютого 2021 року буде проведено інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Під час конкурсу учням необхідно буде розв’язати алгоритмічні задачі, застосувати знання з інформаційних процесів для розшифрування закодованої інформації, продемонструвати кмітливість та спостережливість при проходженні квесту. Методичні рекомендації щодо проведення інтерактивного квесту знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова у 2020/2021 навчальному році.
18 лют. 2021

Пройшов І етап (заочний) − конкурс портфоліо та есе конкурсантів!

15.02.2021 року розпочався I (районний) тур міського конкурсу «Учень року − 2021». Пройшов І етап (заочний) − конкурс портфоліо та есе конкурсантів. На загальному засіданні кожен із членів журі за протоколом оцінює роботи учасників конкурсу, стисло дає характеристику робіт та обґрунтовує свої оцінки. Після обговорення за сумою балів визначаються кращі роботи.
18 лют. 2021

Вітаємо народний ансамбль сучасного танцю "Торнадо" з перемогою на Всеукраїнському фестивалі сучасного сценічного танцю "Зимние сказки"

Вітаємо народний ансамбль сучасного танцю "Торнадо" Центру дитячої та юнацької творчості №7 (керівники колективу Удалова Анжеліка Юріївна та Рубан Володимир Миколайович) з перемогою на Всеукраїнському фестивалі сучасного сценічного танцю "Зимние сказки", що проходив в Харкові 07.02.2021. Бажаємо натхнення і нових звершень!
16 лют. 2021

Інформаційно-освітні матеріали з питань перевірки сформованості читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів

15 лют. 2021

Оприлюднено рекомендації щодо забезпечення якості дошкільної освіти України в умовах карантину

15 лют. 2021

Уряд затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти

15 лют. 2021

15.02.2022 на базі ШВСМ, для 5-А класів пройшли районні змагання з Бадмінтону!

15.02.2022 на базі ШВСМ, вул. Динамівська, для 5-А класів пройшли районні змагання з Бадмінтону! Вітаємо переможців! Перше місце - Харківська загальноосвітня школа №41! Друге - Харківська спеціалізована школа №66! Третє - Харківська загальноосвітня школа №10!
15 лют. 2021

15 лютого у закладах освіти Основ’янського району відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану!

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому учнів шкіл району на спільну зустріч із героями, що воювали в Афганістані та пам’ятають ті страшні події. Тож, 15 лютого у закладах освіти Основ’янського району відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану з урахуванням карантинних обмежень. Учні шкіл району взяли участь у створенні та відвідуванні виставки фотографій, документів та архівних матеріалів про учасників військових дій в Афганістані у музеях при закладах освіти та історичної літератури в бібліотеках. Для учнів була проведена єдина виховна годину «Учасники бойових дій на території інших держав і річниця виведення військ колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік з Республіки Афганістан». Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього та покладено квіти до пам’ятних дошок героїв які трагічно загинули в Афганістані.
11 лют. 2021

Розпочато районний тур міського конкурсу "Учень року - 2021"! Бажаємо конкурсантам успіхів, наснаги та перемог!

10 лют. 2021

Учителів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності